Throne of Lies

Throne of Lies cover image
Brak ocen
LogicznePrzygodoweTowarzyskieFantasy2dTurowe
Oficjalna Strona

Throne of Lies to nietuzinkowa, dedukacyjna gra online, której fabuła została umiejscowiona w średniowiecznej rzeczywistości w klimacie low fantasy.

Twórcy tej gry inspirując się średniowiecznym motywem gry w mafię oraz zawiłymi intrygami politycznymi, stworzyli unikatowy produkt, w którym każda rozgrywka jest inna. W ogólnym założeniu całość polega na tym, że gracze (od siedmiu do piętnastu osób na sesję) zostają losowo przydzieleni do jednej z czterech frakcji, wszyscy otrzymują też losowo przydzieloną klasę postaci (jedną z trzydziestu). Każdy z graczy może być pewien tylko własnej tożsamości, natomiast odkrycie barw pozostałych graczy jest zagadką, którą należy rozwikłać.

Rozgrywka została podzielona na ograniczone czasowo fazy dnia i nocy. W dzień gracze spotykają się na sali tronowej i mogą rozmawiać o tym, co wydarzyło się w nocy, a następnie odbywa się głosowanie na to, kto jest potencjalnym zdrajcą i kogo należy stracić. Ta faza rozgrywki może mieć zaskakujący przebieg, gdyż gracze mogą oskarżać się nawzajem, okłamywać, udawać niewinnych itd. W nocy każdy gracz wędruje do przypisanej jego klasie komnaty i w zależnie od przypisanej klasy może wykorzystywać swoje specjalne umiejętności, szpiegować innych, organizować tajne spotkania czy mordować.

Throne of Lies posiada mnóstwo możliwości, ponad sto umiejętności (inne w fazie nocnej, inne w dziennej), system rekrutacji i nawracania, życie pozagrobowe (możliwość grania jako duch po śmierci, a nawet komunikowania się z żywymi!), możliwość personalizacji postaci oraz unikalne funkcjonalności, jak na przykład możliwość spisywania notek krwią.

Świetna, nietuzinkowa pozycja dla wymagających graczy.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube