Titanfall 2

Titanfall 2 cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościoweSci-fi3d
Oficjalna Strona

Titanfall 2 to kontynuacja wydanego w 2014 roku Titanfalla. Tym razem oprócz rozgrywki sieciowej przygotowano kampanię dla pojedynczego gracza.

Tak samo jak w przypadku pierwszej części, gracze mają możliwość wcielenia się w członka ruchu oporu, który jest pilotem jednego z tytułowych tytanów w czasie futurystycznego konfliktu. Podczas rozgrywki możemy kierować pilotem, który nie tylko biega i strzela, ale posiada cały pakiet gadżetów i umiejętności przydatnych na polu walki - może korzystać z jet packa, grapple hooka, wykonywać efektowne akrobacje, podwójne skoki czy maskować się niczym predator. Najważniejszą jednak umiejętnością jest możliwość przyzywania do walki pokaźnych rozmiarów mechów - tytanów, które w tej odsłonie gry są zwinniejsze i wykonują bardziej efektowne ataki. Po przyzwaniu mecha zasiadamy za jego sterami, by móc cieszyć się znacznie większą siłą ognia.

W tej części dostajemy też nowe modele tytanów, w tym Ronina, który walczy przy pomocy gigantycznego miecza. Pośród wielu nowości i usprawnień znajduje się udoskonalony system matchmakingu, dzięki któremu na przeciwko siebie mają zawsze stawać gracze na zbliżonym poziomie. Tytanów możemy personalizować - oprócz zmiany wyglądu, możemy także w niewielkim stopniu wpływać na ich umiejętności.

Ciekawostką jest, że w USA wczesny dostęp do gry był rozdawany wraz z chipsami Doritos oraz napojem Mountain Dew, a przedmioty do kosmetycznej personalizacji otrzymywali klienci restauracji Buffalo Wild Wings.

Titanfall 2 podczas tegorocznych targów E3 było nominowane do dwóch nagród - "Best of Show" i "Best Action Game", jednak ostatecznie zdobyło nagrodę dla najlepszej gry sieciowej tego roku - "Best Online Multiplayer".

 


Dodany przez Duch około 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube