Titans of Time

Titans of Time cover image
3.00 / 5
Głosów:2
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Titans of Time to trójwymiarowe MMORPG, które powstało z myślą o urządzeniach mobilnych i przeglądarkach internetowych. Akcja gry toczy się w klimacie fantasy i w specyficznej stylistyce grafiki 3D.


Warstwa Fabularna

Titans of Time umożliwia wcielenie się w jednego ze starożytnych bohaterów. Przygoda zaczyna się w momencie, gdy są praktycznie bezsilni i bezbronni, dopiero wkraczając na ścieżkę chwały. Olbrzymia ilość wykonanych zadań i pokonanych przeciwników pozwoli na uzyskanie sławy i bogactw.

Rozgrywka

Sama rozgrywka pomimo wielu lat rozwoju gry nie jest wybitnie rozbudowana ani efektywna, jednak zawiera w zasadzie wszystkie funkcjonalności niezbędne do nazwania tego tytułu prawdziwą grą MMORPG. Gracze rozwijają swoich bohaterów i wyposażają ich w coraz lepszy sprzęt, który sukcesywnie podności ich statystyki. W grze zawarto systemy grupowania się uczestników zabawy oraz możliwość prowadzenia wspólnej walki przeciwnko najpotężniejszym przeciwnikom w podziemiach oraz tzw. Gaunlet, czyli trybie sprowadzającym się do pokonywania kolejnych fal coraz silniejszych wrogów.

Technikalia

Titans of Time to niezależna gra, która jest tworzona przez dwie osoby. Powstała na silniku WebGL.


Dodany przez Duch prawie 4 lata temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube