Totally Accurate Battlegrounds

Totally Accurate Battlegrounds cover image
3.00 / 5
Głosów:2
Strzelanki3dBattle royale
Oficjalna Strona

Totally Accurate Battlegrounds jest grą parodiującą wiele popularnych tytułów battle royale. Gra została ujawniona w formie prima aprilisowego żartu, jednak przyjęła się tak dobrze wśród graczy, że ostatecznie doczekała się oficjalnego, pełnoprawnego wydania. Za produkcję odpowiada niezależne studio Landfall, znane ze zwariowanych tytułów.


Warstwa Fabularna

Podobnie jak w przypadku większości gier z gatunku battle royale, tak i w Totally Accurate Battlegrounds wcielamy się role śmiałków, którzy lądują wspólnie na rozległej, bezludnej wyspie, aby brać udział w krwawej zabawie, której zwycięzcą jest ostatni pozostały przy życiu zawodnik. Twórcy oddali do dyspozycji graczy uzbrojenie z różnych epok, jednak rozgrywka toczy się w rzeczywistości bliskiej czasom współczesnym.

Rozgrywka

Sednem gry jest oczywiście pozbycie się wszystkich rywali z pola bitwy. Na początku każdej rozgrywki lądujemy razem z innymi na rozległej mapie, którą możemy przemierzać nie tylko na piechotę, ale także i za kierownicą dostępnych w grze pojazdów. Dostępne mapy są rozległe i zróżnicowane: mogą to być leśne równiny, opuszczone fabryki lub zurbanizowane tereny miejskie.

Do naszej dyspozycji oddano cały zestaw różnych rodzajów uzbrojenia, które dodatkowo możemy modyfikować i to dosyć nietypowo. Gra daje możliwość na przykład założenia tłumika na wyrzutnię rakiet. Oprócz tego dostępne są rozmaite gadżety i elementy wyposazenia, które skutecznie zwiększają nasze szanse na zwycięstwo.

Gra toczy się do momentu, w którym na placu boju zostanie tylko jeden żywy zawodnik.

Technikalia

Styl graficzny gry jest wybitnie karykaturalny. Tekstury nie są mocno szczegółowe, więc nie należy się spodziewać cudów w tej kwestii od tego tytułu.

Dodatkowym smaczkiem jest specjalnie zaprojektowany na potrzeby gry silnik, który dba o generowanie zabawnych sytuacji, przykładowo zwiększając do oporu odrzut na pozór mało groźnej broni.


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube