TrackMania Nations Forever

TrackMania Nations Forever cover image
3.65 / 5
Głosów:122
ZręcznościoweSportoweWyścigowe3d
Oficjalna Strona

TrackMania Nations Forever to pierwsza darmowa gra z serii TrackMania od producenta NADEO.

Gra posiada dobrą grafikę i nie wymaga mocnego sprzętu,  jest bardziej dynamiczna, niż podobne gry i oferuje dwa tryby gry dla jednego gracza jak i multiplayer ( znacząco lepszy od trybu dla jednego gracza).

Podczas gry pojedynczo zdobywamy medale na każdej trasie, w zależności od uzyskanego czasu, a zdobyte medale są liczone do światowego rankingu graczy.

Gdy już opanujemy grę możemy zabrać się do rywalizacji w trybie dla wielu graczy. Dostępne są tam 2 tryby rozgrywki: walka z czasem i mini turnieju. Gdy gramy w trybie walki z czasem dostajemy określoną liczbę czasu przykładowo 5 minut na zdobycie jak najlepszego wyniku.

W przeciwieństwie do innych gier wyścigowych, nasi rywale nie mogą nam przeszkadzać, ponieważ zwyczajnie przez nich przenikamy, co umila rozgrywkę. Tory podzielone są punktami kontrolnymi, które musimy zaliczyć przed dotarciem do mety wyścigu. Wiele tras jest robione przez graczy, więc nie jesteśmy zanudzani 20 trasami w grze, ale nawet ponad 1000, które są szybko, bez problemowo ściągane na dysk komputera. Mini turniej polega na tym, że wszyscy gracze startują w jednym momencie i kto pierwszy dotrze do mety, ten zyska najwięcej punktów.

Po każdym wyścigu w trybie wielu graczy dostajemy punkty liczone do rankingu graczy na całym świecie. Z początku dostaje się nawet 200 punktów co wyścig, ale im mamy ich więcej, tym dostajemy ich coraz mniej. W grze dostępny jest edytor tras, który jest dość rozbudowany - każdy kto lubi się pobawić może tu znaleźć coś dla siebie.

  • + Niskie wymagania sprzętowe
  • + Społeczność
  • +Brak item shopu
  • - Mało samochodów

Tu byłem. Duch.


Dodany przez Ryooku ponad 14 lat temu


57 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube