Valhall

Valhall cover image
3.00 / 5
Głosów:2
ZręcznościoweSymulatoryFantasy3dBattle royale
Oficjalna Strona

Valhall to ciekawa arenowa gra akcji na zasadach battle royal, która zabiera graczy do świata wikingów i nordyckiej mitologii.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się w niedobitków armii Odyna, która została rozbita niemal w pył podczas ostatniej bitwy. Teraz najlepsi wojownicy walczą o prawo do władania legendarnym orężem - mieczem Odyna. Tylko dzięki niemu być może uda się powstrzymać zbliżający się czas Ragnaroku i uratować wszystkie Dziewięć Światów przed totalną destrukcją.

Rozgrywka

Rozgrywka sprowadza się do sieciowych bitew, w których gracze ścierają się w trybie battle royale. Boje toczą się w wyjątkowo realistycznej scenerii urozmaiconej elementami fantasy w postaci "boskich" smaczków. Walka jest zręcznościowa, gracze muszą precyzyjnie celować i wyprowadzać ataki w odpowiednim momencie, a także korzystać z umiejętności specjalnych, uników i bloków. Klimaty gry jest surowy i bliski średniowieczu, więc głównym narzedziem mordu w tej produkcji jest broń biała.

Zabawa toczy się do momentu, aż na polu bitwy pozostanie tylko jeden, który będzie godzien miecza Odyna. Mapa systematycznie kurczy się, zmuszając graczy do konfrontacji.

Technikalia

Valhall prezentują realistyczną oprawę graficzną w trzech wymiarach na wysokim poziomie. Za produkcję odpowiada studio Blackrose Arts. Gra jest brutalna i przeznaczona dla starszych graczy.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie 50 wojowników.


Dodany przez Duch prawie 4 lata temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube