Velvet Sundown

Velvet Sundown cover image
3.00 / 5
Głosów:2
PrzygodoweTowarzyskie3d
Oficjalna Strona

Velvet Sundown to ciekawa, sieciowa gra towarzyska, która stawia duży nacisk na interakcję pomiędzy graczami oraz elementy przygodowe, których tutaj nie brakuje. To idealna pozycja dla fanów Role Playu.

Rozgrywka, którą raczej powinienem nazwać sesją, toczy się na luksusowym jachcie, który pływa na wodach Balbonii - fikcyjnego kraju, położonego w okolicach Karaibów. Gracze nie będą jednak skupiać się na podziwianiu widoków, ponieważ na pokładzie jachtu będą brali udział w rozmaitych intrygach, spiskach i przygodach. W skład załogi wchodzi jedenaście postaci, w które mogą wcielić się gracze. Każda z nich ma do odegrania własną rolę, oraz szereg losowo przydzielanych zadań do wykonania. Większość z zadań będzie wymagało poznania tajemnic skrywanych przez innych graczy danej sesji.

Podczas eksploracji jachtu oraz interakcji z innymi graczami możemy podziwiać w akcji autorski silnik Dramagame, który po raz pierwszy zastosowano właśnie w tym tytule. Dodatkowo Velvet Sundown zostało uzbrojone w technologię text-to-speech, co sprawia że dialogi graczy przy pomocy chatu zamieniają się w fabularne rozmowy prowadzone przez ich postacie.


Dodany przez Duch prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube