Vindictus

Vindictus cover image
3.54 / 5
Głosów:539
RPGZręcznościoweAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

Vindictus to gra MMO non-target działająca na silniku Source, tworzona przez studio Devcat i publikowana przez Nexon. Grę charakteryzuje zamknięty świat, wypełniony przeróżnymi instancjami oraz kilka naprawdę interesujących linii fabularnych. Z kolei sama gra stanowi prequel popularnego MMORPG - Mabinogi

Dzięki wykorzystaniu Source Engine, twórcy umożliwili graczom niemal pełną interakcję ze środowiskiem gry. Możemy wykorzystać wiele elementów otoczenia, aby pokonać naszych przeciwników w naprawdę imponujący sposób - cisnąć przeciwnika o ścianę, rzucić w niego kawałkiem kolumny, lub wykonać na nim efektowny cios ostateczny. Ciekawym elementem gry jest także psucie się naszej zbroi w czasie rzeczywistym - możemy wejść do gry uzbrojeni w majestatyczną zbroję, a wyjść z niej z marnym kawałkiem złomu zawieszonym na naszej postaci.

Ta gra stawia na rozgrywkę zespołową - pokonanie niektórych przeciwników samemu jest niemal niemożliwe. 

W Vindictusie mamy szereg różnych bohaterów, których wygląd zewnętrzny możemy zmieniać w trakcie gry.

Na elementy upiększające naszą rozgrywkę i zachęcające do dalszego grania składają się także system craftingu, ciekawy system rozwijania postaci, który umożliwia na ogromne możliwości rozwoju naszych bohaterów, oraz wiele innych ciekawych rozwiązań, które warto wypróbować, szczególnie jeżeli jesteśmy typowymi role-playerami. 
Warto zaznaczyć, że nie jesto to typowe MMORPG, ponieważ większą ilość graczy spotkamy jedynie w HUB-ie - głównym mieście. Rozgrywka jest instancjowana i brak tutaj otwartego świata.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez Shisu prawie 14 lat temu


287 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube