Wings of Destiny

Wings of Destiny cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGFantasy2d
Oficjalna Strona

Wings of Destiny to przeglądarkowe MMORPG, którego akcja toczy się w rozbudowanym, fantastycznym świecie.

Mechanika rozgrywki przypomina tą, znaną z klasycznych MMORPG-ów. Po stworzeniu swojego bohatera i wybraniu odpowiedniej klasy rozpoczynamy wędrówkę samotnie, z przyjaciółmi lub z pomocą poznanych w świecie gry poszukiwaczy przygód. Walka nie jest instancjowana, co znaczy tyle, że potyczki z przeciwnikami będą odbywały się na tej samej mapie, po której porusza się nasz bohater.

Grafika nie jest najwyższych lotów, co na pewno przemówi do starszych graczy, którzy cenią staroszkolny styl. Ci, którzy preferują rozbudowanie gry ponad doznaniami wizualnymi będą zachwyceni.

Wings of Destiny oferuje naprawdę dużo rozmaitych systemów, które urozmaicają standardowy proces rozwoju postaci. Oprócz klasycznych dla gatunki systemów jak gildie, dungeony, raidy, world boss-owie, pety czy crafting znajdziemy tutaj także bardzo rozbudowane PvP (które nie ogranicza się jedynie do aren i dueli), system dusz (które zapewniają znacznego kopa dla statystyk postaci) czy system kart, dzięki którym możemy ulepszać ekwipunek.


Dodany przez Duch prawie 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube