Wizard 101

Wizard 101 cover image
3.36 / 5
Głosów:36
RPGPrzygodoweTaktyczne
Oficjalna Strona

Wizard 101 jest dosyć nietypową grą MMORPG, opartą na połączeniu otwartego i zamkniętego świata: jako student magii przemierzamy różne światy, aby uratować "Spiralę". Jednak gdy dochodzi do walki pojawia się arena: na przemian z przeciwnikiem rzucamy czary ze szkoły magii jaką wybraliśmy.

W grze istnieje 7 różnych szkół magii, każda odpowiada innej klasie:
-Ogień
-Lód
-Sztorm
-Życie
-Śmierć
-Mistyczność
-Równowaga
Każda klasa posiada inne typy czarów oraz mniejszą/większą skuteczność przeciwko innej w trybie PvP.

W grze istnieje również system domków: zaczynamy z małym pokoikiem, a w miarę rozwoju swojej postaci możemy posiąść wspaniały zamek. Tutaj również pierwszy raz pojawia się item shop: rozwój naszego domku kosztuje 100 000monet (jednostka w grze, na zdobycie takiej kwoty trzeba co najmniej miesiąca) bądź 10 000 koron (kasa za dolary, 10 000koron to około 20$).

Ciekawym rozwiązaniem w grze jest też system petów: zwierzątko takie dostajemy z zadań bądź bossów i w specjalnej komnacie wysyłamy je na mini gry, karmimy bądź każemy walczyć przeciwko zwierzakom innych graczy. Istnieje specjalny ranking w którym możemy zobaczyć jak wysoko jest nasze stworzonko. Tutaj znowu mamy wpływ item shopa: żeby posiąść automatycznie lepsze stworzonko, a nie męczyć się z przeciwnikami, bądź z nabijaniem mu poziomów, wystarczy wydać parę dolarów.

Gra jest pełna nowości, niestety słaba grafika, wpływ item shopa na rozgrywkę, oraz mała ilość graczy odpycha, zwłaszcza młodszych użytkowników.

By Might Tay


Dodany przez iraasta około 13 lat temu


41 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube