Wonderland Online

Wonderland Online cover image
3.19 / 5
Głosów:36
RPGTaktyczneAnimeFantasy2dTurowe
Oficjalna Strona

Wonderland Online jest to gra stworzona przez IGG, jak dla mnie jest ona lepsza od wszystkich innych gier 2D.

Zaczynając grę wybieramy wpierw wygląd, a później główny atrybut postaci (ziemia, woda, ogień, trucizna).

Logujemy się na statku. Statek się rozbije i trafiamy na wyspę, na której zbieramy itemy które są w beczkach oraz w skrzynkach i z której odpływamy tratwą do nowego miejsca. Od momentu przepłynięcia na plażę zaczynamy już właściwą grę.

Naszym głównym zadaniem w grze jest rozwijanie swojego namiotu, robiąc akcesoria, instrumenty, pojazdy itp.Tutaj właśnie jest najfajniejsza zabawa przy tym, bo np. do samochodu potrzebne są koła, metal na karoserie itd.

Pojazd służy nam do szybkiego poruszania sie po świecie gry lub gdy chcemy sie przedostać na inną wyspę. Mogą to być np. samochody, skutery, statki, samoloty, a nawet statki UFO. "Mam samochód mogę jeździć do woli" - nie, ponieważ do zasilania pojazdu potrzeba paliwa, które trzeba zakupić lub przygotować samodzielnie.

Możemy mieć swojego peta, który będzie pomagał nam zabijać i zdobywać doświadczenie. Oczywiście zwierzątka posiadają ekwipunek, który sami im zakładamy oraz zdobywają doświadczenie zabijając razem z nami. UWAGA! Nie dajemy nikomu peta przez "Trade Pet", bo wtedy zwierzak traci swoje amity i już nie sprzedamy go nikomu, ani nie będzie atakował. Gdy już chcecie komuś dać lub sprzedać to wystawcie go na "Sell Pet". To jest po prostu prywatny sklep.

Skąd wziąć peta? Kupujemy go od graczy lub po prostu samemu łapiemy. Gracze mogą posiadać tylko po jednym z każdego gatunku. Pojawiają się tu także "human pets" - są to ludzie, którzy są bardzo silni, do zdobycia tylko w questach.

Kasa - gold - zdobywamy go poprzez sprzedawanie itemów graczom lub dla NPC-ów. Bronie, hełmy, zbroje - Jest bardzo dużo tego, lecz nie jest tak łatwo coś dobrego dostać. Mamy do wyboru albo kupić od graczy albo od NPC albo zrobić samemu.

Na samym dole dałem link do strony, która będzie wam bardzo potrzebna gdy będziecie coś chcieli pobawić się z craftingiem. Oczywiście można też mieszać itemy z własnego pomysłu i odkrywać nowe drogi do super itemów.
 

Dodał: Ghost74 (nick w grze: GhostekPL, świat Gemini, serv 3 )

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube