World of Prandis

World of Prandis cover image
5.00 / 5
Głosów:2
RPGAnimeFantasy3dDla dzieci
Oficjalna Strona

World of Prandis to mobilne MMORPG, którego akcja toczy się w kolorowym i barwnym świecie fantasy, a oprawa graficzna kusi stylistyką anime. Ta gra stara się upakować wszystkie najlepsze funkcjonalności, które są tradycyjne dla gatunku, w minimalistycznej i maksymalnie uproszczonej formie.


Warstwa Fabularna

Fabuła stanowi zazwyczaj bardzo ważny element rozgrywki gier MMO, jednak w tym wypadku musimy się nieco nagimnastykować, żeby poznać choćby jej skrawki. Podczas wykonywania trudniejszych zadań odkrywamy kolejne elementy historii opisującej losy gracza oraz otaczającego go świata. Przy samym rozpoczęciu zabawy nie dowiadujemy się zbyt wiele - nie wita nas żaden cinematic, ani nawet odpowiednie wprowadzenie. Pierwsze zadania skupiają się na przybliżeniu graczom podstawowych mechanik gry - zasad poruszania się, korzystania ze sklepiku itp.

World of Prandis oferuje rozgrywkę w otwartym świecie, co stanowi świetną podwalinę pod ewentualne sesje RP. Twórcy udostępnili sporo narzędzi dla fanów takiego klimatu, włączając w to system emotek, rozbudowany czat, a nawet system "Lovers", który jest odpowiednikiem znanego z wielu tytułów MMORPG systemu małżeństw.

Rozgrywka

Grę rozpoczynamy od stworzenia postaci, mając do wyboru jedną z dwóch płci, trzech plemion i kilku dostępnych klas postaci. Niektóre z klas postaci są przypisane do konkretnej płci. Rozgrywka toczy się we w pełni otwartym świecie, w którym bez przeszkód możemy wyruszyć na wyprawę w dowolny zakątek świata gry, kontaktować i grupować się w drużyny i gildie z innymi graczami lub po prostu wypełniać kolejne zadania głównego wątku fabularnego. World of Prandis oferuje możliwość kolekcjonowania pupilków oraz wierzchowców, których możemy używać podczas rozgrywki. W grze znalazły się także wieloosobowe instancje, podziemia, raidy oraz pola bitew PvP. Dodatkowo twórcy zadbali o system prac, które są odpowiednikiem profesji z chociażby World of Warcraft. Wśród takich profesji znajduje się wędkarstwo, gra na instrumentach, górnictwo itp.

Walka odbywa się w czasie rzeczywistym.

Technikalia

Gra została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Trójwymiarowa grafika stoi na dobrym poziomie, biorąc pod uwagę to, że grę uruchomimy nawet na starszych tabletach czy smartfonach. Prowadzonego przez nas bohatera możemy oglądać z każdej strony, dowolnie manipulując kamerą.

Stylistyka anime nadaje grze wesołej, kolorowej otoczki. 


Dodany przez Duch około 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube