World of Submarines

World of Submarines cover image
Brak ocen
StrzelankiSymulatory3d
Oficjalna Strona

World of Submarines to mobilny symulator łodzi podwodnych w bardzo dobrej grafice 3D. Podstawą zabawy są arenowe, wieloosobowe potyczki w czasie rzeczywistym.


Warstwa Fabularna

Gracze przyjmują role kapitanów własnych okrętów podwodnych i walczą o bogactwa, sławę oraz ulepszenia swoich pojazdów. Gra skupia się na arenowych potyczkach, a warstwa fabularna nie pełni istotnej roli.

Rozgrywka

Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym w stylu podobnym dla World of Tanks i podobnych produkcji. Różnica jest jednak ogromna, ponieważ w World of Submarines przejmujemy stery łodzi podwodnej, rywalizując na otwartym, podwodnym polu bitwy z graczami z całego świata. Podstawą zabawy są instancjowane, sieciowe potyczki w wieloosobowym środowisku gry.

Do dyspozycji kapitanów oddano odtworzone na podstawie autentycznych modeli łodzie podwodne. Są wśród nich zarówno historyczne, jak i te bardziej współczesne okręty. Arsenał dostępnej broni, składający się głównie z różnego rodzaju torped, również imituje te z prawdziwego świata.

Technikalia

World of Submarines prezentuje wysoką jakość trójwymiarowej grafiki i dynamiczną mechanikę rozgrywki. Jednocześnie gra nie wymaga kosmicznego sprzętu, umożliwiając zabawę nawet dla posiadaczy słabszych urządzeń.

Za grę odpowiada rosyjskie studio GDCompany.


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube