Zilant

Zilant cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGZręcznościoweFantasy3d
Oficjalna Strona

Zilant jest mobilnym MMORPG, który ma do zaoferowania dopracowaną, szczegółową oprawę graficzną oraz intensywną rozgrywkę w stylu klasycznym dla gier akcji.


Warstwa Fabularna

Linia fabularna Zilant wprowadza nas w zawiłą historię już od pierwszych sekund gry. Wykonywanie misji jest uatrakcyjnione przez ciekawe przerywniki filmowe, które częściowo zaznajamiają nas z warstwą fabularną. Każdy NPC, z którym wchodzimy w interakcję, ma swoją opowieść, która nawiązuje do głównego wątku.

Gracz wciela się w rolę boskiego wybrańca, którego zadaniem jest rozwiązanie tajemnicy odwiecznego konfliktu pomiędzy ludźmi a smokami, wróżkami a demonami oraz wampirami a bogiem. Podczas rozgrywki natrafiamy na ciekawie przedstawione dylematy moralne, które zmuszają do zastanowienia się nad tym, czy postrzegane jako odwieczne zło istoty w rzeczywistości nim są. Poszukiwanie prawdy jest jednak tylko "efektem ubocznym" naszej krucjaty, której celem jest uratowanie zagrożonego zagładą świata.

Rozgrywka

Rozgrywkę tradycyjnie rozpoczynamy od stworzenia postaci. Do dyspozycji mamy jedną rasę, dwie płcie i kilka klas postaci, które różnią się od siebie diametralnie sposobem prowadzenia walki. Sama walka w Zilant jest bardzo dynamiczna i odbywa się w czasie rzeczywistym. Podczas starć możemy korzystać z rozbudowanych serii ciosów, łączenia umiejętności oraz kontrataków. Każdy z bohaterów potrafi również latać i wykorzystać tę zdolność do pokonywania przeciwników.

Ogromny i rozbudowany świat gry oferuje mnóstwo aktywności. Gracze mogą grupować się w mniejsze lub większe zespoły, w tym w gildie. Samotnie lub wraz z przyjaciółmi przemierzamy kolejne krainy, wykonując coraz trudniejsze zadania, z których większość odkrywa przed nami kolejne karty fabuły gry. Możemy rzucać wyzwania wymagającym world bossom, brać udział w wieloosobowych wyprawach do podziemi lub masowych bitwach pomiędzy gildiami, które tutaj nazywane są Legionami. Dla fanów PvP przewidziano także dynamiczne areny.

Wraz z postępami w rozgrywce ulepszamy i zdobywamy coraz lepszy ekwipunek dla naszej postaci. Poza bronią i pancerzami możemy zdobywać także unikalnych towarzyszy, którzy służą nie tylko jako ozdoba, ale mogą także stanowić wsparcie w boju.

Technikalia

Gra została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Trójwymiarowa grafika stoi na bardzo wysokim poziomie. Modele i tekstury zaprezentowane w grze są dopracowane i szczegółowe, podobnie wygląda kwestia animacji oraz towarzyszącej nam w rozgrywce oprawy dźwiękowej. Prowadzonego przez nas bohatera możemy oglądać z każdej strony, dowolnie manipulując kamerą.


Dodany przez Duch prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube