1100AD

Opis gry keyboard_arrow_down
1100ad
2,83 / 5

1100AD to darmowa gra przez przeglądarkę umiejscowiona w średniowiecznej Europie. Mimo, że uniwersum wydaje się bardzo oklepane, sama gra jest całkiem przyjemna i z pewnością warto ją przetestować. Gra posiada elementy strategiczne, a gracz otaczany jest przez swoisty miks kulturowy i językowy. Tak jak w prawdziwym świecie Twoim zadaniem jest znaleźć metody na pozyskanie sojuszników i sprawne wyeliminowanie swoich wrogów. 

 
Jak w każdej innej grze tego typu gracz musi poświęcić sporo uwagii na rozbudowę swojego kawałka ziemi i prawidłowe zabezpieczenie go specjalnymi fortyfikacjami. W czasie pojedynków wojska mogą być kontrolowane w czasie rzeczywistym. Dowodzenie poszczególnymi jednostkami może zostać także przekazane specjalnym liderom i herosom, których można nająć za odpowiednią ilość złota. 
 
Okoliczne tereny mogą być łupione przez Twoich żołnierzy. Oczywiście istnieją także pokojowe sposoby jak choćby wymiana surowców. 
 
Na grę w 1100AD nie trzeba poświęcać bardzo dużo czasu, gdyż sporo operacji może zostać zautomatyzowanych i kontrolowanych przez AI w trakcie gdy Ty np. pracujesz lub oglądasz telewizję. 

Zobacz także

0 komentarzy