Akaneiro: Demon Hunters

Opis gry keyboard_arrow_down
Akaneiro demon hunters
2,58 / 5

Akaneiro: Demon Hunters to darmowa przeglądarkowa gra action-RPG studia Spicy Horse, znanego z gry Alice: Madness Returns. Tytuł został ufundowany na Kickstarterze a sam jest oryginalną adaptacją bajki o Czerwonym Kapturku. 

W grze wcielamy się w Czerwonego Kapturka będącego łowczynią demonów. Akcja jest osadzona w w dziewiętnastowiecznej Japonii co przejawia się w wielu motywach. Na początku gry zostajemy zesłani na wyspe Hokkaido. Walczymy tam z potworami zagrażającymi spokojnemu życiu wieśniaków. 

Akaneiro: Demon Hunters całymi garściami czerpie z serii Diablo. Celem gracza jest likiwdowanie różnorodnych hord potworów i zwierząt w tym grożnych wilków oraz wykonywanie licznych zadań. Zdobyte doświadczanie przeznaczamy na własny rozwój. Do dyspozycji graczy twórcy oddali wiele róznorodnych broni oraz pancerzy wpływające na mobliność postaci. 

Twórcy grę okraszyli piękną i szczegółową grafiką, która podstawy bierzez z japońskich obrazów. Jest ona przesycona kolorami i rysowana specyficzną kreską. Tytuł obecnie jest w prodkucji a jego premiera przewidziana jest na wrzesień.

  • + Temat
  • + Grafika

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Na jakim modelu powinna działać nasza wersja Lost Ark Online?

Wyniki

Obrazek dnia

Eso

Kalendarz