Alliance Warfare
Via WWW Strategiczne Ekonomiczne

Alliance warfare

Gracz umiejscowiony jest w świecie ogarniętym wojną, a jego zdaniem jest wybudowanie od podstaw miasta, trenowanie wojsk, rozwijanie technologii, a także podbijanie okolicznych terenów by zapewnić sobie i swoim poddanym godne życie. 

 
W ramach zarzadzania wojskiem możliwe jest trenowanie żołnierzy na wiele róznych funkcji (szpiedzy, wojownicy walczący mieczem/toporem/łukiemm, kawaleria, kusznicy itp.). Wiadomo, że armia nic nie znaczy bez odpowiedniego generała oraz wsparcia maszyn bojowych. Dowódców jednostek można zatrudniać i trenować w specjalnie do tego przeznaczonych budynkach. Podobnie jest z maszynami oblężniczymi. Kwalifikacje dowódców pozwalają na zwiększenie siły rażenia naszych wojsk. Podobnie jak w innych tego typu grach, możliwe jest nie tylko walczenie z innymi graczami, ale także wchodzenie z nimi w sojusze.
 
Ważnym aspektem Alliance Warfare jest rozwijanie trzech gałęzi technologi: Surowce, Wiedza oraz Militaria. Każda technologia posiada własne drzewko, które wpływa na dostępne w naszym królestwie funkcje. 
 
Każdy gracz może rozwinąć swoje królestwo do aż 10 miast.
 
Komentarze 0
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy gold sellerzy i boterzy z MMORPG powinni być karani w ten sam sposób?
Teksty Ico arrow down