Avatar Star
Zamknięte MMO RPG Strzelanki Zręcznościowe

Avatar star

Avatar Star to internetowy shooter o cukierkowo-kreskówkowej grafice z bardzo ciekawymi możliwościami na ucharakteryzowanie wyglądu naszego bohatera.

Zaczynamy tworząc postać wybierając jedną z trzech profesji. Ta mówi jaki styl rozgrywki i jakie bronie oraz umiejętności będą towarzyszyć naszemu awatarowi. Do wyboru mamy Gunnera, Guardiana i Assasyna. Później doprecyzowujemy wygląd naszego bohatera. Nie jest to stały wybór gdyż w czasie rozwoju będziemy mogli za medale stworzyć inny ubiór i wygląd utworzonego protagonisty.

Walki odbywają się w jednym z trzech trybów: Drużynowy Deathmatch, Król wzgórza i Dominacja. We wszystkich dwie drużyny walczą przeciw sobie aby zdobyć cel narzucony trybem rozgrywki.Dodatkowo każdy gracz może wybrać sobie zadania, których wykonanie daje nam medale i nowe przedmioty. Im dłużej gramy tym większy zdobywamy poziom. Każdy awans daje nam możliwość rozwinięcia wybranej umiejętności.

Grę zdecydowanie wyróżnia grafika oraz ciekawe możliwości tworzenia kostiumów. Świetna odskocznie od ciężkich i krwawych strzelanek, które dominują na rynku.

Komentarze 1
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy gold sellerzy i boterzy z MMORPG powinni być karani w ten sam sposób?
Teksty Ico arrow down