Battle of Destiny

Opis gry keyboard_arrow_down
Battle of destiny
3,36 / 5

11 głosów

Producent: Cubizone
Wydawca: Cubizone
Typ: MMORPG 2D
Status: Wydana
Data wydania: -
Item Shop: Tak

Battle of Destiny od studia Cubizone to dynamiczne side-scrolling MMORPG, przypominające zarówno ze względu na wygląd, a także gameplay niezwykle popularny Dungeon Fighter Online od Nexona. Na początku należy wspomnieć, że serwery tej produkcji znajdują się w Malezji, tak więc zachodni gracze z wolnym łączem mogą mieć spore problemy. Każdy kto jest fanem tego typu gier napewno znajdzie coś tutaj dla siebie, jednakże jeśli ktoś grał już w DFO to może sobie darować BoD. W grze występują następujące klasy:

Swordsman - typowy tank dla tej produkcji, mają najwięcej punktów wytrzymałości i obrony w grze. Mogą bez problemów rozwalać ogromne ilości przeciwników przy walce w zwarciu.

Fighter - standardowy DPS, bardzo podobna klasa do Swordsmana, jednak mają więcej punktów do zadawanych obrażeń, przez co automatycznie nie mogą być dobrymi tankami.

Archer - zadają śmiertelne obrażenia za pomocą łuku z dystansu. Są szybcy i zwinni, co pozwala im zadawać dosyć prędko obrażenia. Są mocno narażeni przy walce wręcz, posiadają tendencję do noszenia lższejcyh zbroi niż wojownicy.

Mage - jak w większości gier, mag wykorzystuje potężne zaklęcia do pokonywania hord przeciwników. Są w stanie sobie poradzić z ogromną ilością obrażeń z dystansu.

Uwaga: Battle of Destiny zostało zamknięte i gra nie jest już dostępna.

6 komentarzy