Battlefield Play4Free
Zamknięte MMO Strzelanki Zręcznościowe

Battlefield play4free

Kolejna (po Battlefield Heroes) sieciowa, i co najważniejsze darmowa odsłona najpopularniejszej serii strzelanek od EA Games. Nie jest to jednak nowa gra, bo w BF Play4Free znajdziemy wiele nawiązań do drugiej części Battlefield’a, w tym wiele, podobnych map, klas postaci i karabinów. Otrzymamy też możliwość sterowania pojazdami bojowymi, odrzutowcami, czołgami i helikopterami.

Punkty dostajemy za prawie każdą czynność, począwszy od rozdania kompanowi dodatkowej amunicji, po jednorazowy strzał w przeciwnika. Oznacza to, że mapkę zakończymy z wynikiem (prawie na pewno) przekraczającym 1000 pkt.

Do wyboru mamy cztery klasy żołnierza: Assault, Medic, Engineer oraz Recon. Pierwszy jest uniwersalnym wyborem, medyk... to medyk, Inżynier odpowiada za naprawę pojazdów i dodatkowe porcje naboi, a Recon kampi na dachach i ściąga rywali z długaśnej snajperki.

Za każdy zdobyty poziom, odblokowujemy dodatkowe umiejętności, które zwiększają bonusy naszego bohatera. Może to być dodatkowe życie, szybkość przeładowywania lub zwiększenie siły w karabinie.

Battlefield Play4Free cechuje mała instalka, lecz ogromna grywalność. Pozycja obowiązkowa na polu dzisiejszych MMOFPS’ów. 

Komentarze 61
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przed wypuszczeniem patcha testujecie go na PTS (testowych serwerach)?