BloodMoon
Via WWW RPG Przygodowe

Bloodmoon

Bloodmoon to darmowa gra przeglądarkowa wnosząca sobą tematykę znaną nam z takich tytułów jak np Van Helsing. Porównanie to nasuwa się między innymi dzięki dostępnym w grze klasom, tj:

- Wampir
- Wilkołak 
- Łowca 


Tworzymy postać zgodnie z powyższym wyborem, nadajemy jej imię, portret i gramy. 
System rozgrywki jest niemal identyczny względem tego z Shakes&Fidget. Wszystko odbywa się automatycznie, misje, praca i walka. 

Misje wykonujemy dla zdobycia złota, doświadczenia i ewentualnie dla jakiegoś przedmiotu, w który będziemy mogli się później wyposażyć. Na każdą misję potrzeba mniej lub więcej czasu, a po zakończeniu odliczania czeka nas wróg, którego zaatakujemy automatycznie, a powodzenie misji zależy od wyniku potyczki.

Praca polega na pomaganiu grabarzowi. System pracy jest zapewne wszystkim znany. Ustawiamy ile czasu chcemy pracować (1-10 godzin) i wszystko odbywa się atomatycznie, a za wykonaną pracę otrzymujemy złoto.

Walczyć możemy z komputerem oraz z innymi graczami. Ze sztuczną "inteligencją" mamy na pieńku pod koniec misji oraz podczas misji specjalnych (wyjątkowo trudnych). Natomiast z innymi graczami ścieramy się na arenie i na wojnach klanów. 

Co więcej twórcy udostępniają nam mozliwość kupna ekwipunku takiego jak broń, wszelaki pancerz, biżuterię czy też eliksiry. Jednak nie tylko to stanowi o sile naszej postaci. Nie możemy zapominać o rozwoju naszych umiejętności, również za pieniądze.

Jak to w grach online zawsze bywa, istnieje również waluta premium, którą otrzymujemy wyjątkowo przy weryfikacji konta oraz przy wykonaniu jednego z zadań. Rzadkością jest zdobycie jej podczas zadania. Największą ilość otrzymamy otwierając swój portfel.

Komentarze 10
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przed wypuszczeniem patcha testujecie go na PTS (testowych serwerach)?