BloodMoon

Opis gry keyboard_arrow_down
Bloodmoon
2,85 / 5

20 głosów

Bloodmoon to darmowa gra przeglądarkowa wnosząca sobą tematykę znaną nam z takich tytułów jak np Van Helsing. Porównanie to nasuwa się między innymi dzięki dostępnym w grze klasom, tj:

- Wampir
- Wilkołak 
- Łowca 


Tworzymy postać zgodnie z powyższym wyborem, nadajemy jej imię, portret i gramy. 
System rozgrywki jest niemal identyczny względem tego z Shakes&Fidget. Wszystko odbywa się automatycznie, misje, praca i walka. 

Misje wykonujemy dla zdobycia złota, doświadczenia i ewentualnie dla jakiegoś przedmiotu, w który będziemy mogli się później wyposażyć. Na każdą misję potrzeba mniej lub więcej czasu, a po zakończeniu odliczania czeka nas wróg, którego zaatakujemy automatycznie, a powodzenie misji zależy od wyniku potyczki.

Praca polega na pomaganiu grabarzowi. System pracy jest zapewne wszystkim znany. Ustawiamy ile czasu chcemy pracować (1-10 godzin) i wszystko odbywa się atomatycznie, a za wykonaną pracę otrzymujemy złoto.

Walczyć możemy z komputerem oraz z innymi graczami. Ze sztuczną "inteligencją" mamy na pieńku pod koniec misji oraz podczas misji specjalnych (wyjątkowo trudnych). Natomiast z innymi graczami ścieramy się na arenie i na wojnach klanów. 

Co więcej twórcy udostępniają nam mozliwość kupna ekwipunku takiego jak broń, wszelaki pancerz, biżuterię czy też eliksiry. Jednak nie tylko to stanowi o sile naszej postaci. Nie możemy zapominać o rozwoju naszych umiejętności, również za pieniądze.

Jak to w grach online zawsze bywa, istnieje również waluta premium, którą otrzymujemy wyjątkowo przy weryfikacji konta oraz przy wykonaniu jednego z zadań. Rzadkością jest zdobycie jej podczas zadania. Największą ilość otrzymamy otwierając swój portfel.

10 komentarzy