ChronoBlade

Opis gry keyboard_arrow_down
Chronoblade
3,30 / 5

Fantastyczny beat 'em up via WWW, a raczej via Facebook. Świetną grafikę i doznania funduje nam silnik Unity. Bardzo wciągający gameplay i dopracowany system combosów, którego opanowanie jest musem, aby być najlepszym w tej grze. 

Otrzymujemy trzy klasy dostepne oraz jedną "coming soon". Pierwsza to Aurok - brawler/bokser, który masakruje przeciwników swoimi potężnymi kastetami. Jest jeszcze Mag Lophi oraz walczący mieczem Lucas. O ile Aurok jest dostępny od początku to dwie pozostałe klasy może kupić za walutę premium lub dotrzeć Aurokiem do pewnego momentu w grze i je odblokować. 

Zadania są podzielone w prosty sposób na instancje/misje, które maja trzy poziomy trudności - Normal, Hard oraz Heroic. Ostatni wymaga od nas naprawdę dużych umiejetności combo oraz EQ, inaczej końcowy Boss dosłownie nas zje. 

Sterowanie odbywa się klawiszami kierunkowymi oraz A,S,D i Spacja do skoku. Proste i przejrzyste, dzięki czemu nie dostajemy skurczy rąk do wykonywania śmiertelnych kombinacji na naszych przeciwnikach. 

Za każdy awans otrzymujemy punkty, które rozdaje my w dwóch drzewkach na przeróżne pasywne umiejętności lub aktywne. Znajdziemy też Item Shop oraz opcję Craftu, która przypomina trochę wieczne błaganie o "gwoździe", jeżeli nie chcemy wydawać waluty premium, czyli realnej gotówki. 

Przez całą grę prowadzi nas historia i interakcja z różnymi boheterami. Solidna pozycja dla ludzi lubiących się wyżyć i posiadających Facebook'a.

Zobacz także

6 komentarzy