Continent of the Ninth (C9 Online)
Gry MMO 3d RPG Zręcznościowe Przygodowe

Continent of the ninth c9 online

Continent of the Ninth Seal (C9 Online) to gra stworzona przez NHN Games (Hangame), popularną firmę pochodzącą z Korei Południowej. Wydawcą gry na rynku europejskim jest znany z takich gier jak MU Online czy Soul of the Ultimate Nation - Webzen. Gra jest darmowa z dostępnym Item Shop. Prace nad tytułem rozpoczęte w 2006 roku, przyniosły oczekiwany efekt w postaci jednego z lepszych, darmowych NON-TARGET MMORPG. W produkcję gry zaangażowano znawców wschodnich sztuk walk by odzwierciedlić ducha walki i wspaniałe, realistyczne sytle prosto z azjatyckich mat. 

 
Wielu z Was lubi gry z Storyline? W C9 do wykonania mamy ogromną ilość zadań oraz misji powiązanych bezpośrednio z głównym wątkiem fabularnym. W C9 Online niewątpliwie największą atrakcją jest bardzo rozbudowany system PvP. W grze dostępne są walki w formie meczy (arena 3vs3), przegrywa ten kto straci całość HP lub zostanie wypchnięty z planszy. System PK występuje w Intrusion Mode, na którym... możemy wejść do danej instancji i pozabijać "expiących" tam player'ów. Osoba zakładająca instancje może oczywiście wyłączyć wyżej wspomniany mod, by nikt z zewnątrz nie mógł im przeszkodzić w wykonywaniu zadania.
 
Wszystkie nasze wyczyny wpływają na pozycję w rankingach. W wersji KR mamy nawet Guild Wars i walki o zamek.
 
W grze dostępne mamy cztery postacie, są to: Fighter, Hunter, Shaman oraz Witchblade. Każda z postaci na poziomie 10 otrzymuje awans na stopień Elitarnego bohatera (Elite), kolejny awans dostępny jest na poziomie 20. Stajemy wtedy przed trudnym wyborem jednej z 4 dostępnych nacji. W wersji Koreańskiej dostępna jest 4 droga rozwoju postaci. Postacie różnią się od siebie umiejętnościami, skillami oraz atrybutami (wytrzymałość kosztem ataku).
 
Continent of the Ninth Seal wprowadza nas w nową erę non-target MMORPG. Warto! 
 
 
Sylar & guru
Komentarze 160
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy kiedykolwiek skasowałeś (przypadkowo lub nie) swoją główną postać w MMORPG?Teksty Ico arrow down