Counter-Strike Nexon: Zombies

Opis gry keyboard_arrow_down
Counter strike nexon zombies
3,00 / 5

12 głosów

Counter-Strike Nexon: Zombies to kolejna pozycja dla sympatyków zabijania bądź wcielania się w zombiaki. Wszystkim znana gra CS oryginalnie wyprodukowana przez Valve ewoluowała do wersji, w której odwieczna walka terrorystów z antyterrorystami została zamieniona na walkę antyzombiaków z zombiakami. Dla jednych to profanacja gatunku, a dla innych ciekawostka warta sprawdzenia.

W grze zobaczymy nowe mapki i tryby rozgrywki nawiązujące do kultu zombie. Będziemy mogli zarażać członków drużyny, walczyć z ciężkimi bossami oraz bronić bazy. Postać kontrolowana przez gracza zdobywać będzie poziomy doświadczenia i tym samym stawać się jeszcze mocniejszą maszyną do zabijania. Oprócz nowych trybów i mapek mamy też dostać klasyczne lokalizacje jak de_dust oraz możliwość podkładania bomb. Nie bardzo rozumiem jak to się będzie komponować z resztą rozgrywki, ale może plany ulegną jeszcze zmianom.  Można więc powiedzieć, że „dla każdego coś dobrego”.  W sklepiku nabyć będzie można unikalne postacie, skiny i wszelkiego rodzaju „pierdółki”, które mają nie rzutować na szanse pokonania innego gracza (Brak Pay2Win).  

Czy tak będzie w istocie? Przekonamy się już niebawem, bo na przełomie września i października 2014.  W Counter-Strike Nexon: Zombies zagrać będzie można po polsku na platformie Steam. Dla graczy będą organizowane różne turnieje z nagrodami, więc warto pracować nad swoim skillem w zabijaniu/infekowaniu oponentów.

0 komentarzy