Kingdom Wars

Opis gry keyboard_arrow_down
Dawn of fantasy kingdom wars
2,90 / 5

21 głosów

Dawn of Fantasy: Kingdom Wars’ to innowacyjna gra, przedstawiająca strategie czasu rzeczywistego w zupełnie nowym świetle, łącząc standardowe modele typowych RTS-ów w świecie MMO.

Innowacyjny MMORTS
Prowadź wojny z sąsiednimi regionami lub wykonuj niezliczone ilości quest’ów, które ujawniają mroczne sekrety świata Mythador, jednocześnie zarządzając swoim królestwem i ekonomią razem z tysiącami innych graczy. Zawieraj znajomości, wymieniaj surowce, zawieraj sojusze i – co najlepsze – walcz z innymi graczami z całego świata, niszcz ich armie i pal ich wioski!

Wiele trybów gier
Dwa dodatkowe tryby dla pojedynczego gracza – wliczając tryb podboju świata – Kingdom Wars, oraz tryb potyczki, w którym możesz prowadzić oblężenia lub bronić swojego zamku – gwarantując satysfakcję graczom o różnych gustach i stylu gry.

Trzy rasy o trzech różnych stylach
Dawn of Fantasy oferuje trzy rasy: Elfy, Orkowie i Ludzie (w planach jest także dodanie rasy smoków, krasnoludów, umarłych i minotaurów)
Każda rasa cechuje się odmiennym stylem gry i wymaga indywidualnego podejścia, zarówno ekonomicznego, jak i podczas prowadzenia oblężeń oraz starć armii na otwartym polu. Każda rasa ma odmienną architekturę, język, regiony, typy terenów, jednostki oraz technologie.

Dynamiczna mapa świata w 3D
Podróżuj przez świat MMORTS za pomocą mapy 3D zawierającej twierdze, obszary quest’owe oraz ojczyznę gracza.

Oryginalne podejście do budowy swojego królestwa.
Twierdza każdego z graczy posiada setki budowli, które sprawiają, że gra zachowuję się jak symulacja średniowiecznego miasta, jednakże bez wnikania w mikro ekonomię, dając graczom więcej czasu na prowadzenie bitew. W dodatku, każda rasa posiada odrębny sposób rozbudowy królestwa – Elfy budują wysoko na wielkich drzewach, Ludzie budują na określonych parcelach, a Orkowie z kolei, budują gdziekolwiek chcą na swym terytorium.

Oszałamiający tryb oblężeń
Przyjazny dla użytkownika tryb oblężeń dodaje nowy wymiar na polu bitwy, podczas taranowania bram, ostrzeliwania murów, czy też stawiając na naszych murach automatyczne jednostki obronne, takie jak kamienne pułapki, wrzące smoły lub katapulty.

Kompleksowy model ekonomiczny wraz z możliwością rabowania zwłok poległych żołnierzy
Połączenie wielu możliwości zbierania surowców, wyjątkowych dla każdej rasy, wraz z prostotą, pozwalająca graczom skupić się na ekonomii lub tez pozostawić ją samą sobie, by móc skupić się prowadzeniu wojny.

Realistyczna pogoda oraz zmiany pór roku
Świat gry nieustannie się zmienia, podczas gdy budujesz i prowadzisz bitwy. Poprowadzisz swoją armię podczas burzy, czy też śnieżyc, które wpływają na przebieg bitew utrudniając oblężenia, podpalanie miast i ostrzał płonących kuli. Pogoda ma także wpływ na zbiory i ekonomię miasta, wymagając od gracza różnego podejścia o różnych porach roku.

Potężny, jednak łatwy w obsłudze edytor
Edytor Dawn of Fantasy oferuje dużo więcej niż większość edytorów w RTS’ach pojawiających się na rynku. Łatwy w obsłudze dzięki trybom Zaawansowany oraz Podstawowy. Edytor oferuje każdemu możliwość realizacji swoich pomysłów używając tych samych narzędzi, które używają twórcy gry.

Utrzymuj stały kontakt z twórcami gry i bierz udział w jej rozbudowaniu.
Twórcy gry stawiają na rozbudowaną zabawę, dlatego stale czerpią pomysły od graczy, wprowadzając coraz to nowe elementy gry, które gracze chcieliby zobaczyć w swojej rozgrywce. To niespotykane, żeby twórcy gry także brali udział w rozgrywkach wraz ze wszystkimi graczami, dzięki czemu stale utrzymują kontakt z graczami, poprawiając rozgrywkę oraz zwalczając błędy zgłaszane na bieżąco przez graczy. Twórcy także aktywnie biorą udział w dyskusjach na forum, skupiając swoją uwagę na pozytywny kontakt ze społecznością, dzięki czemu gracze pozostają w grze na miesiące, a nawet lata.

9 komentarzy

Wyszukiwarka

Dodaj nas

Ankieta

Jaki wpływ mają na was opinie/komentarze innych osób na temat danej gry?

Wyniki

Screen dnia

Fun2

Kalendarz