Hex: Shards of Fate

Opis gry keyboard_arrow_down
Hex shards of fate
4,13 / 5

Hex: Shards of Fate to internetowa kolekcjonerska gra karciana. Za jej stworzenie odpowiadają Cryptozoic Entertainment, którzy stworzyli wiele ciekawych gier planszowych oraz popularną karcianke opartą o World of Warcraft o tej samej nazwie.

Gra ma swój świat oraz swoją fabułę. Istoty zamieszkujące planetę Entrath po przybyciu tytułowego meteorytu Hex’a poznały magię i podzieliły się na dwie nacje: Ardent i Underworld. Gdy zaczynamy grę tworzymy naszego czempiona. Jego rasa mówi nam po której stronie konfliktu się znajduje. Dodatkowo wybieramy klasę, która daje nam możliwość używania specjalnych kart umiejętności podczas rozgrywki. Możemy walczyć zarówno z komputerem jak i z innymi graczami.

Gra oferuje wiele trybów zabawy, między innymi rajdy i lochy, które możemy przemierzać ze znajomymi oraz turnieje, gdzie walczymy o ciekawe i rzadkie karty z innymi uczestnikami. Styl rozgrywki przypomina ten z Magic the Gathering, jednak dzięki temu, że jest to gra komputerowa, może ona zaoferować więcej niż klasyczna papierowa gra karciana.

Zobacz także

2 komentarzy