Infinity Wars

Opis gry keyboard_arrow_down
Infinity wars
3,55 / 5

Infinity Wars to tradycyjna karcianka online dostępna na platformy PC, Mac, Android oraz iOS. System wymiany kart zezwalający na kompletnie wolną wymianę eliminuje zjawisko Pay2Win, dzięki czemu gra staje się o wiele ciekawsza i zdecydowanie bardziej skomplikowana niż niektóre casualowe karcianki. Zależności pomiędzy skillami kart bywają bardzo zawiłe, dlatego gra na początku rozgrywki może sprawić wrażenie trudnej. Nie gramy w gry jednak by było całkiem łatwo, mam racje? Poza tym, twórcy wychodząc na przeciw graczom przygotowali specjalny samouczek, który sprawnie wprowadza w tajniki świata Infinity Wars
 
Ciekawym aspektem Infinity Wars jest podejmowanie decyzji o akcjach jednocześnie przez obu graczy w danej turze. Do wyboru mamy 7 frakcji. Za przejście kampanii danej frakcji otrzymujemy pokaźne ilości kart, które możemy wymieniać z innymi graczami. Gra jest skonstruowana tak, że nawet nie sięgając do prawdziewego portfela możemy cieszyć się rozgrywką i wykonując każdego dnia proste zadania pozyskiwać karty do naszego decku.
 
Dodatkowym smaczkiem oprócz działalności na praktycznie każdej platformie, są ciekawe animacje pola bitwy i każdej karty z osobna. Polecamy Infinity Wars fanom karcianek online i nie tylko! 
 

Zobacz także

2 komentarzy