Kingdoms Rise
Nadchodzące MMO RPG Zręcznościowe Bijatyki

Kingdoms rise

Kingdoms Rise to MMO, które szczególnie wyróżnia się na tle innych MMORPG. Aby dowiedzieć się czym się wyróżnia, powinniście zacząć czytać dalej opis tej gry.

 

„MMO z ładną grafiką”, tyle powiedziałoby kilkadziesiąt osób, które weszłoby w tą grę. Jednak w zapowiedzi tego MMO doświadczymy o wiele więcej. Kto marzył o zabawie w MMO, gdzie istnieją tylko rycerze, którzy mogą swoje miecze przekształcić w dowolną broń, np. halabardę czy łuk? Zapewne było mało osób o tym myślących. Ale wykorzystało to dwoje ludzi, którzy postanowili zamienić ten pomysł w grę MMO. Kolejną rzeczą, która powinna was zaskoczyć to możliwość robienia finisherów. Oglądając już nawet Theatrical Trailer zauważymy jeden z nich. W Kingdoms Rise doświadczymy bajecznej grafiki oraz doskonałej walki (tak mniej więcej wychodzi ze screenów i filmów), czyli to co misie lubią najbardziej. Świat przedstawiony w tej grze jest totalnie nastawiony na fantasy, więc nie zauważymy tu żadnej technologii rodem z Sci-Fi, a wyłącznie czystość i potęgę tego gatunku literackiego oraz mediowego. Połączenie tego wszystkiego tworzy grę przeznaczoną dla ludzi lubiących dużą ilość frajdy i relaksu po ciężkim dniu.

 

Aktualnie gra jest wciąż tworzona, a jej rok produkcji nie jest znany. Wiemy tylko to, że aktualnie jest w wersji  pre-alpha.

Komentarze 5
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Jakiego podgatunku MMO najbardziej nie lubisz?


Teksty Ico arrow down