Life is Feudal
Nadchodzące MMO RPG Zręcznościowe Survival Symulatory

Life is feudal

Life is Feudal to sanboxowe MMO umieszczone w średniowiecznym świecie, gdzie jak sama nazwa wskazuje życie było oparte na hierarchii społecznej. Albo masz ziemie, albo ją uprawiasz. Sama gra to symulacja życia w średniowiecznych czasach. Nie spotkamy tu magii oraz potworów tylko ciężką pracę klasycznymi narzędziami z przed nowożytności dla dobra społeczności z jaką przyjdzie nam współgrać.

Wszystkie elementy rozgrywki wyglądają nadzwyczaj realistycznie. Do dyspozycji mamy cały świat, który możemy bez ograniczeń zmieniać poprzez kopanie ziemi lub budowanie nowych struktur. Tworzenie i zbieranie przedmiotów opiera się na zręcznościowych mini grach, jednak dzięki opcji auto nie musimy męczyć się z ich przechodzeniem. Walka opiera się wyłącznie na umiejętnościach o refleksie gracza. Gdy zostaniemy zaatakowani mamy dużą szanse na bycie zranionym, co prowadzi do osłabienia albo śmierci.

Wśród wielkiego świata gier MMO ten projekt w końcu postawił na pełnie życia średniowiecznego obywatela bez fantastycznych elementów, co według mnie mocno go wyróżnia. Warto zainteresować się tą produkcją.

Komentarze 2
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy gold sellerzy i boterzy z MMORPG powinni być karani w ten sam sposób?
Teksty Ico arrow down