Terraria
Płatne (P2P/B2P) Zręcznościowe Sandbox

Terraria

Terraria jest grą 2D, w której gracze mają do dyspozycji otaczający ich świat. Produkcja ta nazywana jest dwuwymiarowym Minecraftem, gdyż pozwala na prawie że wszystko.

W grze jesteśmy jedynym inteligentym człowiekiem krainy i otrzymujemy kilka przydatnych narzędzi jak i miecz. Od tego momentu musimy poruszyć wyobraźnię i zdać się na łaskę urodzajności okolic. W czasie rozgrywki możemy kopać, rąbać i szukać surowców, sadzić rośliny, odkrywać nieznane oraz co dla jednych jest udręką - bronić się czy też walczyć z potworami.

Świat Terrarii jest tworzony losowo, możemy jedynie wybrać jego wielkość, więc każdy świat jest zupełnie inny. Prawie wszystkie elementy otaczającej nas przyrody da się zniszczyć - w ten między innymi sposób zbieramy materiały potrzebne do budowy czy do zmiany krajobrazu. Od pory wejścia w zagadkową krainę musimy pogodzić się z tym, iż bez uzbrojenia nie przeżyjemy zbyt długo. Najlepsze jest to, że w Terraria broń tworzymy samemu, a wybór jest naprawdę ogromny. W walce z krwiożerczymi zombie, czy demonicznymi gałkami ocznymi wykorzystać możemy miecze, włócznie, sztylety, bomby i dziesiątki innych wspaniałych gadżetów.

Oczywiście czym byłaby zabawa bez grupy naszych znajomych? Zapraszając inne osoby zyskujemy sojuszników w walce czy też pomocników przy budowaniu piramid, zamków i innych wytworów umysłu. To jak i w Terrarii tak i w wielu innych grach sprawia, że całość staje się o wiele ciekawsza.  

Komentarze 1
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy gold sellerzy i boterzy z MMORPG powinni być karani w ten sam sposób?
Teksty Ico arrow down