The Banner Saga: Factions

Opis gry keyboard_arrow_down
The banner saga factions
3,18 / 5

11 głosów

The Banner Saga: Factions to turowa strategia bitewna wyprodukowana przez studio Stoic. Tytuł jest spin-offem do do serii cRPG The Banner Saga.

Gra fabułą koncentruje się na wydarzeniach zprzed apokalipsy wikingów dlatego możemy obserwować pełne życia nordyckie miasta i okolice. Całą zabawę z grą zaczynamy od stworzenia własnego klanu i jego herbu oraz werbujemy młodych wojowników. Z nich tworzymy naszą grupę reprezentacyjną, którą będziemy toczyć boje.

Walki rozgrywają się w systemew turowym. Interfrejs jest przejrzysty a każdego bohatera opisują dwa współczynniki ściśle ze sobą powiązane. Skuteczność ataków słabnie wraz z większym poziomem ran. Za zwycięstwa otrzymujemy punkty doświadczenia, które standardowo wykorzystujemy na rozwój naszej armii wikingów.

The Banner Saga: Factions jest tytułem opartym na mikropłatnościach i działającym w platformie Steam. Twórcy mocno przyłożyli się do ślicznej i kreskówkowej grakiki opartej na tówrczości Eyvinda Earle’a. Tytuł jest idealna pozycją dla miłośników turowych strategii.

+ Grywalność

+ Grafika

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Dodaj nas

Ankieta

Jaki wpływ mają na was opinie/komentarze innych osób na temat danej gry?

Wyniki

Screen dnia

Fun

Kalendarz