The Banner Saga: Factions
Hybrid MMO RPG Strategiczne Taktyczne

The banner saga factions

The Banner Saga: Factions to turowa strategia bitewna wyprodukowana przez studio Stoic. Tytuł jest spin-offem do do serii cRPG The Banner Saga.

Gra fabułą koncentruje się na wydarzeniach zprzed apokalipsy wikingów dlatego możemy obserwować pełne życia nordyckie miasta i okolice. Całą zabawę z grą zaczynamy od stworzenia własnego klanu i jego herbu oraz werbujemy młodych wojowników. Z nich tworzymy naszą grupę reprezentacyjną, którą będziemy toczyć boje.

Walki rozgrywają się w systemew turowym. Interfrejs jest przejrzysty a każdego bohatera opisują dwa współczynniki ściśle ze sobą powiązane. Skuteczność ataków słabnie wraz z większym poziomem ran. Za zwycięstwa otrzymujemy punkty doświadczenia, które standardowo wykorzystujemy na rozwój naszej armii wikingów.

The Banner Saga: Factions jest tytułem opartym na mikropłatnościach i działającym w platformie Steam. Twórcy mocno przyłożyli się do ślicznej i kreskówkowej grakiki opartej na tówrczości Eyvinda Earle’a. Tytuł jest idealna pozycją dla miłośników turowych strategii.

+ Grywalność

+ Grafika

Komentarze 3
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy gold sellerzy i boterzy z MMORPG powinni być karani w ten sam sposób?
Teksty Ico arrow down