Top Eleven Football Manager

Opis gry keyboard_arrow_down
Top eleven football manager
3,43 / 5

7 głosów

Top Eleven Football Manager to darmowy piłkarski manager online wyprodukowany przez frimę Nordeus. Zagrać możemy przez przelądarkę, Facebook oraz apliacje mobilne dostępne na urządzeniach Andorid oraz iPhone. Gra jest dość popularna gdyż posiada ok. 10 mln aktywnych graczy. 
 
Aby rozpocząć zabawe wystarczy wybrać język, nazwę drużyny oraz nazwę mangera. Po tych prostych krokach nowa drużyna ląduje w lidze z innymi 14 drużynami sterowanymi przez innych graczy. W sytuacji gdy gracz zadecyduje się na rejestrację z poziomu Facebooka system będzie próbował umieścić wspólnych znajomych w jednej lidze, tak aby rozgrywka była jeszcze ciekawsza i dodała pewnego rodzaju smaczku. 
 
Sezon trwa tylko 28 dni i pod koniec każdego sezonu najlepsze cztery drużyny kwalifikują się do Ligi Mistrzów danego sezonu. Najlepsze siedem drużyn przechodzi do ligi wyżęj gdzie następuje rywalizacja z innymi drużynami na tym samym poziomie. 
 
Dla niektórych, sporym minusem może być fakt nie posiadania przez Top Eleven licencji, a więc wszystkie drużyny i zawodnicy nie mają nic wspólnego z klubami, które znamy z prawdziwego świata. Menadżer ma jednak wpływ na wiele aspektów klubu już od momentu jego powstania. Możliwe jest  ustalanie taktyk, planowanie treningów, kupowanie oraz sprzedawanie graczy i wiele innych. Ciekawą funkcją jest pozyskiwanie sponsorów i rozbudowa infrastruktury klubu piłkarskiego (stadion, baza treningowa, parkingi). 
 
W grze obecna jest specjalna waluta zwana tokenami, która jest niezbędna do wykonania określonych akcji. Jak to w podobnych grach bywa, tokeny możemy kupić za prawidziwe pieniądze lub zdobyć je w trakcie rozgrywki. Oczywiście zdobywanie ich nie jest proste.
 
Top Eleven powinno się spodobać wszystkim sympatykom piłki nożnej i rywalizacji. Śledzenie rankingu wśród przyjaciół i pnięcie ku jego górze sprawia wiele satysfakcji.

1 komentarzy