World Tour Fishing

Opis gry keyboard_arrow_down
World tour fishing
3,20 / 5

World Fishing Tour, czyli WTF to gra o wędkarstwie. Drogie wędki, mocne żylki, wielkie ryby! 

Ciekawy i w miarę realistycznie oddany sposób łowienia ryb połączony z dużymi możliwościami customizacji, daje na prawdę fajne połączenie. Nadaje się nawet do okazyjnego grania. Śmiało możemy wskoczyć do swojej łódki, wypłynąć na szerokie wody oceanu i łowić istne bestie podwodnego świata. 

Grafika jest przyjemna dla oka, modele postaci oraz ryb zostały zrobione z dbałością o szczegóły w miarę możliwości. Uraczą nas wschody słońca oraz rozświetlone gwiazdami cudowne noce. 

Według twórców znajdziemy ponad tysiąc prawdziwych gatunków ryb żyjących od Azji, przez Europę do Stanów Zjednoczonych. Możemy złapane ryby umieszczać w przygotowanym przez nas akwarium, gdzie będą żyły i prezentowały swoje wdzięki oraz świadczyły jako nasz dowód naszego kunsztu łowieckiego. 

Niestety nie ma róży bez kolców, a gra wydaje się być bardziej nastawiona na samotną rozgrywkę niż na gildie rybacke czy jakieś większe grupy. Obiecywane Jachty jeszcze się nie pojawiły, ale może lada dzień będziemy mogli się nimi przemieszczać. 

Zobacz także

2 komentarzy