Aion

Opis gry keyboard_arrow_down
Aion
3,53 / 5

Tytuł Aion studia NcSoft przenosi nas do mistycznej krainy Arteia i pozwala wcielić się w skrzydlatego bohatera, aby wesprzeć jedną stronę w odwiecznym konflikcie dobra i zła.

Grę rozpoczynamy od wyboru frakcji aniołów (Elyosi) lub demonów (Asmodianie) oraz wybrania standardowej klasy, a tych mamy cztery (Wojownik, Mag, Kapłan lub Duchowny).

System doświadczenie jest bardzo rozbudowany. Każda z klas ma unikalne drzewko umiejętności i skilli, które możesz również dalej udoskonalać, wraz z twoim postępem w grze, a dodatkowo postać rozwijać możemy przez wybór unikalnych specjalizacji. Na koniec jeszcze postać możemy wyszkolić kilku zawodach (zbieractwie, kowalstwie, alchemii, zaklinaniu przedmiotów, gotowaniu, czy krawiectwie).

Naszym uskrzydlonym bohaterem będziemy przemierzać ogromny, przedzielony świat i w dużym stopniu mogli prowadzić interakcję z otoczeniem. Lokacje nie są puste, wszędzie znajdują się przeciwnicy i gdzie nie gdzie bardziej wymagający bossowie. Na uwagę zasługuje stopniowe odkrywanie lokacji, uwzględnione stażem i umiejętnościami. Im dalej zabrniemy w kierunku przeciwników - tym częściej przyjdzie nam walczyć.
Oczywiście nie brakuje walk PVP, toczyć je będziemy w środkowej granicznej części świata zwanej Abbys (Otchłanią) ale oprócz graczy spotkamy też inne istoty proszące o pomoc.

W Aion oprócz powyższego pojawiają się klasyczne rozwiązania z tego gatunku jakim jest MMORPG (ulepszanie przedmiotów, encyklopedia, możliwość tworzenia legionów i zawierania sojuszy).

Całość została dopieszczona fantastyczną oprawą audio-wizualną stworzoną przy pomocy silnika CRYEngine.

+ Wspaniała Oprawa Grafika
+ Liczne profesje
+ Rozbudowany system gry
+ System Craftingu i Gatheringu

- Ograniczony świat

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

291 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz