Animal Jam - Play Wild!

Opis gry keyboard_arrow_down
Playwild
5,00 / 5

Animal Jam - Play Wild! to mobilna aplikacja, która została stworzona na bazie Animal Jam - przeglądarkowego MMO, którym opiekuje się National Geographic.

Ta gra jest wirtualnym placem zabaw dla maluchów, który umożliwia im interakcję z graczami z całego świata.

Wspólnie z przyjaciółmi lub samotnie gracze mogą eksplorować ciekawy świat gry, który jest przedstawiony w kolorowym, kreskówkowym stylu. Jako jedno ze zwierzątek możemy brać udział w rozmaitych grach, zabawach i odkrywać kolejne elementy edukacyjne.

Najważniejszą jednak kwestią jest sprawa bezpieczeństwa maluchów - czat gry jest stale monitorowany przez zespół specjalistów, a rodzice mogą nakładać pewne ograniczenia na konta swoich pociech, aby dla przykładu nie miały możliwości swobodnego czatowania i musiały komunikować się jedynie za pomocą emotek lub listy gotowych zwrotów.

Mobilna wersja Animal Jam tym razem została zrealizowana całkowicie w trójwymiarowej grafice. Poza tym dostajemy sporo innych nowości oraz wszystko to, co było najlepsze w oryginalne, czyli housing, mnóstwo opcji personalizacji postaci, masę ciekawostek do odkrycia i zawartości do odblokowania oraz ogromną społeczność, która nie pozwala się nudzić.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz