ArchLight Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Archlight
1,00 / 5

Gra zaczynała swój żywot jako zwykły „piracki” OTS (Open Tibia Server), jednak po jakimś czasie jego twórcy doszli do wniosku, że lepiej pójść krok dalej i zrobić coś większego, ładniejszego i całkowicie nowego. Tak właśnie narodził się pomysł stworzenia pełnoprawnej wersji (z własnym klientem) ArchLight Online.

Autorzy gry zapożyczyli silnik graficzny z Tibii, odmłodzili go, troszeczkę ulepszyli, wprowadzili nowe tekstury, a potem wzięli się za przerabianie rozgrywki. Dzięki temu dostaniemy nowy interfejs, nowe przedmioty, nowy wielki otwarty świat, system craftingu i enchantingu znany z wielkich gier MMORPG, ale przede wszystkim bardziej różnorodną zabawę. Nie będzie to już tylko niekończący się i nudny jak flaki z olejem grind, jak to ma miejsce w obecnej Tibii. ArchLight Online postawi na questy, zagadki i dungeony, ponadto wprowadzi specjalne „sandboxowe” profesje, aby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę: Mining, Farming, Fishing, Blacksmithing, Cooking, Alchemy oraz Jewelcrafting.

ArchLight Online posiada 100+ nowych animacji, 50+ nowych umiejętności oraz dziesiątki stworzonych od podstaw przedmiotów. 

Zobacz także

2 komentarzy