ArchLight Online
Gry MMO 2d RPG Zręcznościowe Przygodowe

Archlight

Gra zaczynała swój żywot jako zwykły „piracki” OTS (Open Tibia Server), jednak po jakimś czasie jego twórcy doszli do wniosku, że lepiej pójść krok dalej i zrobić coś większego, ładniejszego i całkowicie nowego. Tak właśnie narodził się pomysł stworzenia pełnoprawnej wersji (z własnym klientem) ArchLight Online.

Autorzy gry zapożyczyli silnik graficzny z Tibii, odmłodzili go, troszeczkę ulepszyli, wprowadzili nowe tekstury, a potem wzięli się za przerabianie rozgrywki. Dzięki temu dostaniemy nowy interfejs, nowe przedmioty, nowy wielki otwarty świat, system craftingu i enchantingu znany z wielkich gier MMORPG, ale przede wszystkim bardziej różnorodną zabawę. Nie będzie to już tylko niekończący się i nudny jak flaki z olejem grind, jak to ma miejsce w obecnej Tibii. ArchLight Online postawi na questy, zagadki i dungeony, ponadto wprowadzi specjalne „sandboxowe” profesje, aby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę: Mining, Farming, Fishing, Blacksmithing, Cooking, Alchemy oraz Jewelcrafting.

ArchLight Online posiada 100+ nowych animacji, 50+ nowych umiejętności oraz dziesiątki stworzonych od podstaw przedmiotów. 

Komentarze 0
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy kiedykolwiek skasowałeś (przypadkowo lub nie) swoją główną postać w MMORPG?Teksty Ico arrow down