Archlord

Opis gry keyboard_arrow_down
Archlord
3,61 / 5

Producent: Webzen
Wydawca: Codemasters
Typ: MMORPG
Status: Wydana
Data wydania: Październik 2006
Item Shop: Tak

Archlord to MMORPG nastawiony głównie na PvP. Całość jest osadzona w przesyconym już środowisku fantasy, a pierwotnie została wydana jako P2P w Ameryce Północnej, a później została zmieniona na obecny teraz profil F2P. Na samym początku gra zbierała niesamowiecie mierne recenzje, jednakże od tego czasu się wiele zmieniło i za zmianą patch'y mamy na prawdę bardzo ciekawą produkcję. Gra odznacza się na prawdę ciekawymi opcjami PvP, ładnymi modelami postaci i dobrym systemem craftingu. Do grywalnych klas i ras należą:

Ludzie:

Knight - Rycerze to typowi wojownicy, których spotykamy w innych MMORPG'ach. Najwięcej szkodzą w walce wręcz i bronią białą, posiadają dużą ilość punktów życia i obrony. Dobrzy DPS'ie i Tankowie.

Archer - Łucznicy, którzy zadają obrażenia generalnie tylko z dystansu za pomocą łuków i różnych typów strzał. Są bardzo narażeni na śmierć podczas walki wręcz.

Mage - standardowa klasa magiczna, zadają obrażenia za pomocą różnych śmiercionośnych czarów, są sobie w stanie poradzić z ogromną ilością przeciwników na raz, jednakże ich stan punktów życia i obrony jest bardzo kulejący.

Orkowie:

Berserker - odpowiednicy Rycerzy z rasy ludzi, zadają najwięcej obrażeń podczas walki wręcz. W przeciwieństwie do swojego odpowiednika u drugiej rasy, mają zwiększoną zręczność podczas walki, przez co zadają szybciej obrażenia.

Hunter - standardowy łucznik, tyle, że u orków. Są bardzo zwinni, zadają głównie obrażenia z dystansu za pomocą łuku. Są mocno narażani w walce wręcz.

Sorcerer - kolejny odpowiednik, tyle, że maga. Rzucają mocarne czary na swoich przeciwników, przeważnie z dystansu. Są mocno podatni na śmierć w walce z bliska, ponieważ mają bardzo małą ilość życia.

Księżycowe Elfy:

Elementalist - najpotężniejsza klasa magiczna w grze. Ich czary są o wiele bardziej wydajne, niż u odpowiedników w innych rasach. Jednak w przeciwieństwie do nich, Elfy mogą wybierać tylko pomiędzy dwoma klasami, gdzie inni mają trzy.

Ranger - połączenie klas Hunter'a i Archer'a. Mogą zadawać obrażenia z dystansu, są mocno podatni przy walce w zwraciu. Typowo DPS'owa klasa w grze.

 

Uwaga: Gra została zamknięta i nie jest już dostępna.

Zobacz także

64 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Na jakim modelu powinna działać nasza wersja Lost Ark Online?

Wyniki

Obrazek dnia

Eso

Kalendarz