Arena Online - Battle Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Arena mmo
5,00 / 5

Arena Online - Battle Royale to zabawna kombinacja tego co najlepsze w grach z serii .io z mechanikami zarezerwowanymi dla gier RPG. Innymi słowy, jest to sieciowe, arenowe RPG w kreskówkowym klimacie.


Warstwa Fabularna

Akcja toczy się w barwnym świecie fantasy, w którym magia nie jest niczym nadzwyczajnym. Podstawą rozgrywki jest arenowe PvP, co ma swoje uzasadnienie fabularne w sporze toczonym pomiędzy królestwami Wschodu i Zachodu. Na trwającej wojnie cierpi wielu, jednak najlepsi wojownicy, którzy wykażą się na polu bitwy, otrzymują szlacheckie tytuły i wszelkie honory. W tym celu rozgrywane są potyczki na arenach - to tam wyłaniani są ci, którzy zostaną legendami.

Rozgrywka

Gra skupia się na sieciowych, wieloosobowych potyczkach w jednym z wybranych trybów. Każdy z graczy prowadzi swoją postać, która rośnie w siłę wraz z kolejnymi sukcesami. Po meczach otrzymuje określoną ilość punktów honoru umożliwiających podniesienie poziomu. Uczestnicy zabawy do dyspozycji mają odpowiednio zbalansowane klasy postaci. W zależności od wybranej klasy zmienia się sposób prowadzenia rozgrywki, ponieważ każda z nich dysponuje innym rodzajem broni i umiejętnościami. Możliwe jest wspomaganie postaci dzięki buffom oraz zbrojom, które znacznie zwiększają możliwości bojowe.

Technikalia

Arena Online - Battle Royale oferuje prostą, ale kolorową i przyjemną dla widza grafikę oraz klimatyczną oprawę dźwiękową. Areny, na których toczy się rozrywka są spore i wypełnione rozmaitymi elementami, przez co zabawa jest bardziej interesująca.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie 10 graczy.

Zobacz także

0 komentarzy