Atlantica Online
Gry MMO 3d RPG Strategiczne Anime Fantasy 3d

Atlanticaonline

Atlantica Online to gra, którą możemy zaliczyć do MMORTS-ów, jednakże trzeba ją zaklasyfikować także jako MMORPG.

Produkcja odniosła sukces między innymi dzięki swojemu innowacyjnemu, turowemu systemowi walki, który był ogromną nowościach w tego typu grach.

Gracze wybierają swoje avatary, które następnie mogą rozwijać i prowadzić do boju podczas rozgrywki. Na początku każdy może wybierać z ponad dwudziestu różnych najemników, aby zasilić swój oddział, a w dalszej części tylko z ośmiu. Każdy ma możliwość stworzenia swojego niepowtarzalnego i zabójczego stylu rozgrywki za pomocą kombinacji tych postaci.

Na wyższych poziomach możemy rozkoszować się grą PvP, a także braniem udziału w bitwach gildii nad miastami i na ziemii.

Nie zabrakło tu także systemu craftingu, ekonomii kontrolowanej przez graczy oraz innych niezbędnych atrakcji. Ciekawym elementem jest także możliwość przejęcia przez gildie władzy w poszczególnych miastach, co może dać początek dla całkiem nowego narodu, na czele którego, jako król może stanąć jeden z graczy. W takiej sytuacji gracz ma dostęp do specjalnych jednostek i umiejętności, może powoływać armię, prowadzić politykę z innymi nacjami oraz zajmować się rozbudową miasta.

Tu byłem. Duch.

 

Komentarze 29
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przed wypuszczeniem patcha testujecie go na PTS (testowych serwerach)?