BaboViolent2
Shooter MMO Strzelanki Zręcznościowe

8231a5910611b4b8fb47d8add80d06b3

Rozgrywka  w BaboViolent2 wydaje się być banalna, nudna, słaba graficznie, ale nic z tych rzeczy! BaboViolent2 to gra która pochłonie was na długie tygodnie.Przejdźmy więc do sedna gra oferuje nam trzy tryby:

1.Deatmatch

2.TeamDeatmach

3.Capture the Flag (CTF)

W grze poruszamy się jedną z kulek  niebieską lub czerwoną. Do kulki jest przyczepiona jedna z ośmiu broni, która pozwala szybko wyeliminować innych graczy sterujących obcymi kulkami. Oprócz broni palnej mamy do dyspozycji takie uzbrojenie jak granaty lub koktaile mołotowa, jednakże są one rzadziej dostępne i trzeba ich używać z większą rozwagą. Gra nie jest zbytnio zaawansowana pod względem graficznym, ale jest bardzo grywalna. Można nawet porównać ją do bardzo popularnego Soldata. Mimo, że grafika pozostawia wiele do życzenia efekty dźwiękowe są całkiem fajne i dodają pewnego smaczku całej rozgrywce. Gra oczywiście nie jest typu "First person shooter", aczkolwiek na pewno bardziej pasuje do tej kategorii jak np. do MMORPG2d.

Podsumowując BaboViolent2 to bardzo ciekawa i wciągająca gra. Pójdzie praktycznie na każdym kompie, jednocześnie zajmując bardzo mało przestrzeni dyskowej.

Komentarze 15
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przed wypuszczeniem patcha testujecie go na PTS (testowych serwerach)?