Battle of Immortals

Opis gry keyboard_arrow_down
Batle
3,50 / 5

367 głosów

Jest to kolejna chińska gra, przekonwertowana na wersję angielska. Jednakże w przeciwieństwie do większości tego typu zabiegów tutaj poszło to znacznie dalej.

W oryginalnej wersji expienie odbywało sie głownie przez grind, gdyż jak sami twórcy stwierdzili, Chińczycy to po prostu lubią. W wersji amerykańskiej znacznie zmieniono gameplay, bardziej skupiając się na instancjach robionych w party i trochę bardziej wymagających mobach (czytaj: można zginąć, co w wersji pierwotnej było niemal niemożliwe nawet, jeśli się brało healerem 20 mobow na klatę).

Ponadto gra jest reklamowana jako hardcore'owa i widać, że twórcy całymi garściami czerpali w tym względzie z Diablo 2.

W grze jest bardzo popularny ostatnio system pokemo... ekhm petów. Można złapać niemalże każdego moba, a także niektórych bossów. Interesujące jest to, że można mieć ludzkiego peta, np. Spartanina. Ponadto występują też pety zwane zodiakami, które są bardzo potężne i można je złapać tylko w określonym czasie.

Interesująco zapowiadają się instancje PvE: Jeśli robimy rajd po matsy czy żeby ubić jakiegoś bossa to istnieje możliwość, że nasze party nie będzie jedyne i ,,dyplomatycznie'' będzie trzeba to prawo sobie wywalczyć.

W grze jest 5 klas, jak narazie są to:

  • Champion (tank)
  • Heretic (healer)
  • Berserk (support)
  • Magus (dps)
  • Slayer (dps)

BoI jest w tak zwanym 2,5D co oznacza, że można obracać kamerą, ale nieba nie uświadczysz. Ponadto bardzo interesujące są ewoluujący ekwipunek i mounty.

Tu byłem. Duch.

295 komentarzy