Battle of Immortals
Gry MMO 3d RPG Przygodowe

Battleofimmortals

Jest to kolejna chińska gra przekonwertowana na wersje angielska. Jednakże w przeciwieństwie to większości tego typu zabiegów tutaj poszło to znacznie dalej. W oryginalnej wersji expienie odbywało sie głownie przez grind, gdyż jak sami twórcy stwierdzili, Chińczycy to po prostu lubią. W wersji amerykańskiej znacznie zmieniono gameplay bardziej skupiając się na instancjach robionych w party i trochę bardziej wymagających mobach (czytaj: można zginąć, co w wersji pierwotnej było niemal niemożliwe nawet, jeśli się brało healerem 20 mobow na klate). Ponadto gra jest reklamowana jako hardcore PvP i widac, że twórcy całymi garściami czerpali w tym względzie z Diablo 2.

W grze jest bardzo popularny ostatnio system pokemo... ekhm petów. Można złapać niemalże każdego moba a także część bossów. Interesujące jest to ze można mieć ludzkiego peta, np Spartanina ( 30 ludzi z tym petem z pewnością może się kojarzyć z pewnym filmem;) ). Ponadto występują też pety zwane Zodiakami, które sa bardzo potężne i można je złapać tylko w określonym czasie.

Interesująco zapowiadają sie instancje PvP: Jeśli robimy rajd po matsy czy żeby ubić jakiegoś bossa istnieje możliwość ze nasza party nie będzie jedyna i ,,dyplomatycznie'' będzie trzeba to prawo sobie wywalczyć.

W grze jest 5 klas jak narazie:

Champion (tank)

Heretic (healer)

Berserk (support)

Magus (dps)

Slayer (dps)

Gra jest w tak zwanym 2,5D co oznacza ze można obracać kamerą ale nieba nie uświadczysz. Ponadto bardzo interesujące są ewoluujący ekwipunek i mounty:P Gra rozpoczyna CB 13 kwietnia i na pierwsza turę już raczej nie da sie załapać, ale na druga(o ile będzie) lub OB moim zdaniem warto czekać.

Komentarze 295
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przed wypuszczeniem patcha testujecie go na PTS (testowych serwerach)?