Black Desert

Opis gry keyboard_arrow_down
Bd
3,82 / 5

Black Desert nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

Wielki, wysokobudżetowy MMORPG, który od samego początku, od pierwszego trailera stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich lat. Nic dziwnego, jeśli dostajemy totalnego sandboxa (możemy łowić ryby, uprawiać rolę, lub zająć się innymi rzeczami), podróżować po ogromnym, żróżnicowanym świecie gry (od wybrzeży, terenów pustynnych, po bujne lasy), odwiedzać majestatyczne miasta, które urzekają swoich wyglądem i klimatem, walczyć w masowych bitwach o zamki, czy wybrać się na polowanie bossów. Ponadto czuć tutaj, że świat gry żyje, dosłownie. NPC’ki chodzą po wioskach, zajmują się swoimi sprawami, rozmawiają między sobą. Daje to fajną atmosferę.

Jeszcze jedna wazna rzecz. Mimo, że Black Desert został zrobiony w Korei Południowej, to cechuje go wybitnie „zachodni”, wręcz europejski klimat. Orientu ipraktycznie tutaj nie spotkacie.

Black Desert posiada 6 klas postaci, które możemy wykreować w prawdopodobnie najlepszym i najbardziej rozbudowanym kreatorze w gatunku MMORPG. Oto one:

  • Warrior
  • Ranger
  • Sorceress
  • Berserker
  • Valkyrie
  • Wizard/Witch

Nasza wersja Black Desert działa na systemie Buy2Play. Koszt gry to 30 euro, niewiele zważywszy na ogrom contentu. 

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz