Blade of Queen
Via WWW RPG Erotyczne Fantasy 2d

Bladeofqueen

Blade of Queen to chińskie MMORPG na przeglądarki, które jest reklamowane jako dojrzała gra, przepełniona erotyką (18+).

W rzeczywistości w trakcie rozgrywki możemy napotkać na delikatnie emanujące erotyką obrazki, czy jednoznaczne teksty w treści opisów zadań. Rozgrywka jest jednak łudząco podobna do tej, którą znamy z takich tytułów jak League of Angels - mamy tutaj fantastyczny świat, który przemierzamy, posiłkując się autotrackerem, w celu wykonywania kolejnych misji i zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia oraz elementów ekwipunku. Instancjowane walki odbywają się automatycznie.

Grając w ten tytuł nie będziemy rozwijać wyłącznie swojego bohatera, a całą drużynę, którą będziemy kompletować w trakcie rozgrywki. Dodatkowo spotkamy tutaj sporo znajomych systemów - housing, pety, gildie itp. 

Wyróżniającym ten tytuł smaczkiem jest system królowych (queen system). Gracze, którzy odblokują tę opcję mogą zabiegać o względy swojej królowej, aby w zamian móc nacieszyć oczy przygotowaną przez nią nagrodą.

Komentarze 0
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy gold sellerzy i boterzy z MMORPG powinni być karani w ten sam sposób?
Teksty Ico arrow down