Blade & Wings

Opis gry keyboard_arrow_down
Blade n wings mmorpg
3,00 / 5

Blade & Wings  to trójwymiarowe Action MMORPG w stylu anime, które pomimo dopracowanej warstwy graficznej i zaawansowanych mechanik rządzących grą docelowo wylądowało na urzadzeniach mobilnych.


Warstwa Fabularna

Interesująca fabuła jest odkrywana przed użytkownikami nie tylko podczas klasycznego wykonywania zadań zlecanych przez bohaterów niezależnych. Blade & Wings umożliwia graczom aktywne wpływanie na linię fabularną poprzez wspieranie wybranej frakcji. Gracze mogą dołączyć do jedenej ze stron epickiego sporu, jednocześnie prowadząc inne działania wraz z gildią lub na własną rękę.

Rozgrywka

Blade & Wings oferuje zręcznościową rozgrywkę w fantastycznym świecie pełnym potwornych bestii i legendarnych bohaterów. Zabawa polega na rozwoju swojej postaci i stopniowym odkrywaniu kolejnych wątków fabularnych. Sprawę komplikują frakcje bohaterów niezależnych, do których gracze mogą się przyłączać i prowadzić bój w ich imieniu. Rozwój polega na zdobywaniu coraz lepszych przedmiotów i zwiększaniu poziomu umiejętności swojej postaci.

Sama walka jest zręcznościowa i przepełniona ciekawymi efektami. Pośród napotkanych w grze przeciwników pojawiają się potężni bossowie, których można spróbować... oswoić. Dzięki temu będą mogli wspomagać graczy podczas walk swoimi unikatowymi zdolnościami.

Technikalia

Blade & Wings prezentuje wysoki poziom oprawy audiowizualnej.

Zobacz także

0 komentarzy