Blast Zone! Tournament

Opis gry keyboard_arrow_down
Blast zone mmorpg
3,00 / 5

Blast Zone! Tournament to współczesna, rozbudowana wersja klasycznego Bombermana.


Warstwa Fabularna

W grze Blast Zone! Tournament gracze wcielają się w zawodników bombowego turnieju e-sportowego. Przygotowano ponad 200 misji w kampanii dla pojedynczego gracza. Podczas jej przechodzenia, uczestnicy zabawy mogą zapoznać się z interesującą fabułą.

Rozgrywka

Pomimo tak dużej ilości map do przejścia dla solowych graczy, głównym filarem gry jest multiplayer. Możliwa jest zabawa lokalna, sieciowa, mieszana i międzyplatformowa. Rozkład sił na polu bitwy może być właściwie dowolny. Od zwykłego 1 vs 1 czy 2 vs 2 po 2 vs 2 vs 2 vs 2 lub nawet 1 vs 9. Zwolennicy PvP mają do dyspozycji setki map i dziesiątki rozmaitych trybów, w tym popularny batlle royale.

Niczym w klasycznym Bombermanie, tak i w Blast Zone! Tournament gracze przemieszczają się po zamkniętych, przypominających labirynty mapy, rozrzucają w wybranych miejscach bomby wybuchające po określonym czasie. Jeżeli jakaś postać znajdzie się w zasięgu wybuchu - ginie. Znane, proste zasady w połączeniu z trójwymiarową grafiką, możliwością personalizacji postaci i korzystaniem z specjalnych "wzmacniaczy" podczas gry dają bardzo ciekawy, grywalny efekt.

Technikalia

Gra powstała przy udziale Victory Lap Games, czyli studia, do którego należy kilku weteranów z branży gier.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie 32 graczy.

Zobacz także

0 komentarzy