Block City Wars

Opis gry keyboard_arrow_down
Block city wars
0,00 / 5

Block City Wars to wokselowa produkcja oferująca ogromną liczbę rozmaitych trybów rozgrywki, które różnią się od siebie nie tylko zasadami, ale i mechaniką. W trakcie zabawy ujawniają się także elementy charakterystyczne dla gangsterskich gier akcji, takich jak Grand Theft Auto.


Warstwa Fabularna

Block City Wars to gra o wielkim mieście, w którym toczy się otwarty bój pomiędzy policją i bandytami. Gracze mogą wziąć udział w jednej z wielu misji fabularnych dla pojedynczego gracza, które doskonale wprowadzają w klimat tej produkcji. W trybie piaskownicy mogą obrąć wybraną przestępczą ścieżkę kariery i realizować indywidualne cele. Ten tytuł jest jedną z niewielu mobilnych strzelanek, które mają do zaoferowania nie tylko akcję, ale i ciekawą historię.

Rozgrywka

Rozpoczynając przygodę z Block City Wars, gracze mogą liczyć na kilkanaście rozmaitych trybów rozgrywki PvP, PvE, a nawet solo. Oprócz klasycznych, takich jak drużynowy deathmatch, w grze znalazły się wyścigi uliczne, bitwy czołgów, zombie survival, bitwy robotów, a nawet tryby inspirowane Pokemonami czy Rocket League. Podczas zabawy, w zależności do wybranego trybu, zawodnicy korzystają nie tylko z własnych umiejętności i broni swoich postaci, ale także z szeregu rozmaitych pojazdów, których w sumie jest ponad 50. Arsenał broni jest liczony w setkach.

Do tego dochodzą także opcje społecznościowe, w tym czat, a także rozbudowane możliwości personalizacji postaci.

Technikalia

Jak na arenową strzelankę Block City Wars ma bardzo bogatą ofertę, zwłaszcza, że jest to produkcja mobilna. Trójwymiarowa, "bloczkowa" grafika nie każdemu może przypaść do gustu, jednak fani Minecrafta powinni być usatysfakcjonowani. Gra umożliwia eksportowanie skórek właśnie do tej najpopularniejszej sandboksowej gry z wokselową grafiką.

Zobacz także

0 komentarzy