Boom Arena

Opis gry keyboard_arrow_down
Boom arena mmorpg
5,00 / 5

Boom Arena to dynamiczna, dwuwymiarowa gra MOBA z dopracowaną, kreskówką grafiką. Gracze mają do wyboru setki tysięcy kombinacji broni i umiejętności pozwalających na stworzenie unikatowej postaci.


Warstwa Fabularna

Boom Arena jest miejscem, w którym spotykają się najlepsi wojownicy z całego wszechświata. W grze nie braknie futurystycznych broni, dziwacznych ras kosmitów i niezwykłych zdolności.

Rozgrywka

Rozgrywka tradycyjnie dla gatunku opiera się na drużynowych walkach, które w tym wypadku obserwujemy w widoku z boku. Gra oferuje rozmaite tryby rozgrywki, jednak zasadniczo wszystko się sprowadza do ciągłego ostrzeliwania rywali i zdobywania określonych celów. Gracze, kreując swoją postać, opierają się na jednej z trzech podstawowych klas - ról postaci. W sumie mają jednak do dyspozycji około 600 tysięcy kombinacji broni i umiejętności. Dzięki temu można stworzyć rzeczywiście wyjątkową postać.

Technikalia

Boom Arena prezentuje na pozór prostą, ale w rzeczywistości dopracowaną kreskówkową grafikę, która świetnie podkreśla klimat luźnej, zabawnej rozgrywki.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie sześć osób w trybie 3vs3.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz