Brawl Stars

Opis gry keyboard_arrow_down
Brawlstar mmo
5,00 / 5

Brawl Stars to wieloosobowy, mobilny brawler, czyli zręcznościowa, arenowa bijatyka od twórców Clash Royale, Clash of Clans i Boom Beach.


Warstwa Fabularna

Tradycyjnie dla arenowych naparzanek fabuła nie odgrywa większej roli. Podczas zabawy gracze skupiają się na osiąganiu określonych celów, głównie na eliminowaniu wrogów. W ogniu bitwy nie ma miejsca na czytanie opisów i  poznawanie historii.

Rozgrywka

Mechanika walki w Brawl Stars reprezentuje nieczęsto spotykany w obecnych czasach gatunek brawlerów. Podczas arenowych potyczek spotykają się dwie trzyosobowe drużyny, które piorą się wzajemnie do upadłego. W grze występuje wiele różnych trybów rozgrywki, w tym kilkuosobowy battle royale, którego zasad zapewne nikomu nie trzeba tłumaczyć. Gracze mogą wykorzystywac podczas gry cały szereg bohaterów, z których każdy dysponuje unikalną bronią i umiejętnościami. Wraz z postępami w rozgrywce, zawodnicy odblokowują kolejne postacie oraz kosmetyczne skórki.

Technikalia

Brawl Stars prezentuje wesołą, kolorową i przejemną dla oka grafikę 2d. Gracze obserwują rozgrywkę w widoku w rzucie izometrycznym.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie sześciu graczy.

Zobacz także

0 komentarzy