Cantr II

Opis gry keyboard_arrow_down
Cantr ii
3,22 / 5

Cantr II jest internetowym symulatorem życia, w którym wielu graczy może grać jeszcze większą ilością postaci, które razem tworzą różne społeczeństwa w całym wirtualnym świecie.

Społeczeństwa występują w różnych językach, wszystkie natomiast grupy językowe grają w tym samym wirtualnym świecie.

Grając w Cantr II z perspektywy każdej pojedynczej postaci, możesz spróbować grać najsłynniejszego polityka, najbardziej przerażającego złoczyńcę, najbardziej przebiegłego dowódcę wojskowego, najbogatszego przedsiębiorcę, a nawet najukochańszego idiotę osady. W tej grze możesz grać każdą rolę jaką możesz wymyślić, a wyzwaniem jest granie jej konsekwentnie i osiąganie celów jakie sobie wyznaczysz dla każdej odgrywanej przez Ciebie postaci z osobna.

Cantr II jest grą z wolnym tempem. Wielu graczy przeznacza tylko kilka minut dziennie na każdą graną postać, jedno spotkanie może zatem wydłużyć się nawet do tygodnia gry. Ta gra jest przeznaczona dla graczy którzy mają więcej w programie dnia, niż tylko granie. Jednak możesz zacząć grać piętnastoma postaciami (maksymalnie) i gdy wszystkie z nich będą silnie zaangażowane w ich społeczeństwach, to dadzą Ci wystarczające zajęcie dla pełnoetatowej gry!

Ostrzegamy, że dużo graczy uznało Cantr II za grę bardzo uzależniającą! 

Chociaż pewne doświadczenie w granym języku jest potrzebne, zanim ktoś może grać w danej grupie językowej, to ta gra może być używana bardzo dobrze do ćwiczenia Twoich zdolności językowych w innym języku. Wystarczy zagrać jedną lub dwiema postaciami w języku obcym i będąc otoczonym przez ludzi mówiących tym językiem zacząć się go uczyć. Możesz też grać postacią, by zaobserwować jakie rodzaje społeczeństw się tworzą, co może być bardzo edukacyjne.

Zauważ, że jesteśmy w procesie tłumaczenia tej gry na różne języki. Jeśli używasz tej gry w języku innym niż angielski, to nadal będziesz mógł napotkać sporo angielszczyzny.

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

4 komentarzy