Caterpillar Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Caterpillar royale mmorpg
3,00 / 5

Caterpillar Royale to humorystyczna gra zręcznościowa na zasadach Battle Royale (z wielkim przymrużeniem oka), która czerpie garściami z klasycznego Snake'a.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się w pochłonięte morderczą rywalizacją gąsiennice, które ciągle jedzą, aby zdominować trawnik. Prawdopodobnie kierują się pierwotnymi instynktami, prawem dżungli, zewem natury itp., lecz są i tacy, którzy twierdzą, że spór tych stworzeń ma głębsze znaczenie. Kto wie?

Rozgrywka

Gąsiennice, którymi kierują gracze, przemieszczają się w czasie rzeczywistym na trójwymiarowych mapach. Na swej drodze trafiają na mnóstwo pokarmu. Pochłanianie pożywienia powiększa rozmiar danej larwy. Radosne pełzanie po trawniku może zostać jednak przerwane przez nagły zgon głównej postaci. Śmierć zbiera swoje żniwo, gdy nieuważne lub zapędzone pod ścianę gąsciennice wpadną na jakąś przeszkodę lub którąś z rywalek. Powiększając swój rozmiar, zmniejszamy szanse na zwycięstwo przeciwników, a zwiększamy swoje. Gra toczy się do momentu, gdy na mapie pozostanie tylko jeden gracz.

Zabawa w Caterpillar Royale sięga także różnych trybów (w tym trybu piłkarskiego), w których zasady ulegają odpowiedniej zmianie. Możliwa jest rozgrywka sieciowa, lokalna, a także jednoosobowa, w której gracz wykonuje określone misje.

Technikalia

Caterpillar Royale to prosta gra z kolorową trójwymiarową grafiką w przyjaznej tonacji. W grze nie ma przemocy, więc można śmiało polecić ją nawet młodszym graczom.

W jednym meczu jednocześnie może brać udział maksymalnie czterech graczy.

Zobacz także

0 komentarzy